Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

THE RITUAL OF JING: Dopřejte si kvalitní spánek díky nové kolekci Rituals 

Foto: Rituals/24.4.2020
Vaše cesta k vnitřnímu klidu.  

Inspirováno starověkým čínským Jing, představujícím klid, ticho a pokoj. The Ritual of Jing Vám pomáhá vytvořit si svou osobní svatyni, kam budete moci uniknout od hektického tempa každodenního života. Objevte kolekci obsahující dvě řady produktů: Relax & Sleep. Zařazení obou řad do Vašeho života Vám pomůže lépe relaxovat, zklidnit svou mysl a získat kvalitní spánek. Je důležité uvolnit svou mysl, protože každodenní stav mysli ovlivňuje kvalitu Vašeho spánku. 

Řada Relax je plná relaxace s hřejivou květinovou vůní – obsahuje éterické oleje lotos a jujube – poskytuje uklidňující zážitek díky kombinaci delikátních intenzivních květů s jemným, dřevitým aroma a pižmem. Uvolněte se a zklidněte své tělo a mysl s dlouhotrvající uklidňující vůní po celý den. Existuje magická chvíle před začátkem dne. Okamžik klidu je snadnou příležitostí si užít radost z kvalitního odpočinku během noci a nadechnutí se pro následující hodiny před Vámi. Níže naleznete návod, který Vám pomůže dojít k tomuto okamžiku a ulehčí Vám cestu ke dni bez stresu. 

Každodenní rutinu začněte se sprchovou pěnou. Jemný gel měnící se na bohatou pěnu s relaxační vůni lotosu a santalového dřeva. V tradiční čínské medicíně jsou semínka jujube používána na odbourání stresu a získání klidu v duši. Využijte příležitosti k péči o sebe, o své tělo a mysl. Dalším krokem je tělový peeling obsahující ultrajemné bambusové částečky a bohatý krémový základ. Při aplikaci krouživými pohyby stimulujete krevní oběh zatímco odstraňujete odumřelé kožní buňky. Vaše pokožka bude jemná na dotek a bude vonět delikátní vůní v kombinaci lotosu a jujube. Nakonec si dopřejte studenou sprchu, po které se bude cítit svěže a budete připraveni na zbytek dne. Osušte svou pokožku a aplikujte tělový krém. Pro celodenní pocit relaxace a klidu použijte sprej na tělo a vlasy, uklidňující vůni budete mít kolem sebe během celého dne. 

Uprostřed svého pracovního dne si najděte čas na svou relaxační pauzu a užijte si čas jen pro sebe. Níže naleznete návod s 5-ti jednoduchými kroky k odpočinku během každodenní pracovní rutiny. Jednoduše použitelné relaxační sérum s roll-on aplikátorem Vám během 10 sekund odstraní stres a dodá osvěžující pocit pomocí čínské máty a relaxaci prostřednictvím jujube. Aby se Vaše mysl soustředila pouze na relaxaci zapalte si vonnou svíčku. Sledujte plamen svíčky a zklidněte svůj dech, soustřeďte se na tlukot Vašeho srdce. Další dokonalou úlevou od stresu v jakoukoli hodinu je uvařit si šálek uklidňujícího čaje a věnujte čas jeho vychutnání. The Ritual of Jing relaxační čaj obsahuje heřmánek a verbenu a pomáhá zklidnit Vaši mysl. Pokud máte pocit, že už jste na pokraji sil dopřejte si masáž rukou. Jemně vetřete do rukou vyživující lotion na ruce, soustřeďte se také klouby a kůžičku okolo nehtů. Ukazováčkem a palcem vyvíjejte tlak na kůži mezi palcem a ukazováčkem na druhé ruce. Masírujte tento bod po dobu 5-ti sekund, pomalu a zhluboka dýchejte. Posledním krokem relaxační chvilky je sprej na tělo a vlasy. Uvědomte si, že jde o stejnou vůni, kterou jste cítili, když jste ráno opouštěli svůj domov. 

Druhá řada produktů Sleep Vám pomůže objevit cestu k vnitřnímu klidu před spánkem. Produkty obsahují uklidňující vůni – éterické oleje levandule a santalového dřeva – která pomáhá zvyšovat kvalitu spánku. Vůně začíná svěžími citrusovými tóny, ale zároveň ukazuje elegantní vůni levandule, která Vás dovede k vyváženým dřevitým tónům s obsahem pižma. Zakončete svůj den s hřejivou vůní a připravte se na spánek. Když se den blíží ke konci, je čas zpomalit a najít si čas na sebe. Postupujte podle těchto tří kroků a připravte svůj domov – a sebe – na dávku klidu s produkty z řady Sleep z kolekce The Ritual of Jing. Vůně je vším. Náš mozek vytváří asociace s vůněmi a tvoří nové zvyky podle okolních vjemů. Mějte doma atmosféru podporující odpočinek, kterou získáte pomocí umístěných vonných tyčinek a ty Vám poskytnou hřejivé přivítání při každém příchodu domů. Uklidňující vůni doma podpořte vonnou svíčkou obsahující santalové dřevo a lotos. Sladká vůně masážní svíčky přinese uvolněnou náladu, zatímco jemný plamen Vás zahřeje a uvolní. Luxusní svíčka obsahuje esenciální vyživující a hydratační oleje, které zjemňují pokožku a zvyšují kvalitu spánku. Pro dlouhý a kvalitní spánek si připravte šálek čaje The Ritual of Jing čaj, obsahující speciální vybrané vysoce kvalitní bylinky pomáhající Vám ke zklidnění po celém dni. Pijte tento čaj před spaním, ne více jako 2 hodiny a nechte bylinkovou směs s levandulí a kozlíkem lékařským dopřát Vám klid a relaxaci. 

Nakonec, nejdůležitější okamžik dne… rutina před spaním. 90 minut před spánkem začněte s jednoduchými kroky, abyste opustili ruch okolo sebe a připravili se na sladké sny. Opláchněte celodenní stres a vědomě vypněte všechny senzory stresu, které by Vás mohly vtáhnout zpět. Vyživující sprchový olej obohacený o santalové dřevo a levanduli se mění při kontaktu s vodou na jemnou pěnu. Nyní po očistě jste připraveni se uvolnit. 90 minut před usnutím si připravte koupel plnou bylinek a uklidňující magnéziové soli. Tato luxusní receptura obsahuje levanduli, santalové dřevo a magnesium. Pokračujte v hýčkaní i po osušení pokožky ručníkem a aplikujte suchý olej od konečků prstů po kořínky vlasů. Rychle se vstřebávající olej Vám pomůže zklidnit mysl a připraví Vás na spánek. Už jste někdy vyzkoušeli masku na nohy? Vaše chodidla odvedla během celého dne těžkou práci. Udělejte si chvilku a dopřejte jim výjimečnou péči s bohatým krémem a jednoduchou masáží: mačkáním a jemnými krouživými pohyby. A konečně jsme chvilku před spaním. Použijte sprej na polštár a aplikujte ho na lůžkoviny, nechte chvíli vstřebat a poté ulehněte do postele. Lehká bylinná vůně Vám pomůže ke klidnému a hlubokému spánku. Dobrou noc. 

Více informací naleznete na: www.rituals.cz

Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
MarieClaire logo
Close dialog icon

přejít na web

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete, že jste se seznámili se Zásadami ochrany soukromí Burda International CZ s.r.o.

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.

Reklama