Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

Renée a Hugh sdíleli malý “Bridget Jones” moment, kterého si skoro nikdo nevšiml! 

Text: Tatiana Urbanová, Foto: Archiv, Giphy, Prada, Twitter/10.2.2020
Na cenách BAFTA jsme neočekávali Bridget Jones reunion, ale jsme rádi, že k tomu došlo!    
Reklama

Renée Zelwegger vyhrála na galavečeru cen BAFTA cenu za nejlepší herečku v hlavní roli, a když scházela z pódia, narazila na svého filmového ex Hugh Granta. Ten se na chvíli opět vžil do role Daniela Cleavera. Když Renée před kamerami objal a pogratuloval jí, moderátor Graham Norton ho vyzval na pódium, aby vyhlásil vítěze v nejprestižnější kategorii film roku. 

Hugh dorazil před mikrofon a řekl: “Tak nejdříve ze všeho, moc dobře Jonesová.” Když začali diváci pobaveně tleskat jeho vtipu, přidal ještě jednu hlášku: “Tohle jsou pěkně připitomělý šatičky...” A za to ho dav odměnil ještě více!  

Pamatujete si ještě okamžik ve filmu, kdy se Bridget poprvé intimně sblíží se svým šéfem? Leží na zemi, má na sobě upnuté černé šaty, on jí je pomalu svléká a dělá inventuru„Tohle jsou teda pěkně připitomělý kozačky Jonesová.“ „A tohle jsou pěkně připitomělý šatičky a tohle jsou… No to mě po*er, to jsou neuvěřitelný bombarďáky.“ Pro pořádek však musíme dodat, že obuv ani róba Renée nebyly “připitomělé”, naopak. Herečka oblékla krásné růžové šaty Prada.  

Čtěte také: Můžeme se těšit na další díl Bridget Jones? 

Reklama
Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
MarieClaire logo
Close dialog icon

přejít na web

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete, že jste se seznámili se Zásadami ochrany soukromí Burda International CZ s.r.o.

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.

Reklama
Reklama
Reklama