Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

PS: Miluji tě se vrací po 13 letech s druhým dílem!!!  

Text: Tatiana Urbanová, Foto: Warner Bros, Giphy/13.2.2020
Tohle je ten nejmilejší valentýnský dárek!!! 

Pokračování veleúspěšné romantické komedie, kterou jste pravděpodobně celou probrečeli stejně jako my, je potvrzeno! Není sice zatím jisté, zda se v něm objeví Hilary Swank nebo Gerald Butler, ale stejně už se nemůžeme dočkat!  

Je to již 13 dlouhých let, co jsme mohli poprvé sledovat vdovu Holly, která objevuje sérii dopisů, které jí napsal zesnulý manžel Gerry, aby jí pomohl překonat vlastní smrt. Originál byl natočen podle knihy Cecelie Ahern. Autorka však napsala i pokračování s názvem Postscript, jež poskytne materiál pro natočení nového filmuPodle Variety koupili práva Alcon Entertainment a Black Label Media. Alcon Entertainment produkoval již první díl, který vydělal světově 156 milionů dolarů (3,5 miliardy korun). 

Postscript se odehrává sedm let po Gerryho smrtiHolly poprosí její sestra, zda by v jejím podcastu nevyprávěla příběh o dopisech od jejího zesnulého manžela. Tato historka utěší nejen jiné ženy, který procházejí podobným utrpením, ale také inspiruje nemocné muže, aby nechávali svým ženám vzkazy “ze záhrobí”. Ovšem Holly již tuto fázi života překonala a zdráhá se vrátit zpět do své bolavé minulosti.  

Cecelia Ahern je z natáčení druhého dílu nadšená: “Je to pro mě ohromně emocionální projekt. Postcript je PS k mému PS, a ačkoliv jde o druhý díl, je to také příběhkterý stojí sám o sobě a ukazuje, jak žít život s posláním, jak čelit nemoci a jak se vypořádat se smutkem a se ztrátou. Doufám, že fanoušci ocení novou cestu Holly...” 

Čtěte také: Tohle romantické gesto se mu těžce vymstilo...

Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
MarieClaire logo
Close dialog icon

přejít na web

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete, že jste se seznámili se Zásadami ochrany soukromí Burda International CZ s.r.o.

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.

Reklama