Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

První vegan fashion week je konečně tady!

Text: Lucie Švábenská, Foto: Instagram/27.1.2019
Zapište si do diářů 1. – 4. února! 

Los Angels je známé především díky Hollywoodu. Každého okamžitě napadne spojení s filmovým průmyslem, ale málokdo si již město andělů dá do souvislosti s módou, především jejími inovacemi. To je ovšem velká chyba! 

V dnešním světě je důležité neuschnout na vavřínech a neustále přicházet s různými novinkami. A je jedno o který průmysl se jedná. Ve světě módy se vždy objeví nějaký ten „výkřik”, kterého se značky drží a na který se soustředí. V poslední době se hledáček všech soustředí na rovnoprávnost, ekologii a udržitelnost. Jedním z dalších aspektů je také postoj veganů, kteří módu ovlivňují každý den. Nyní módní sféra dokonce přichází s prvním veganským týdnem módy, který se nebude konat v jednom z módních capitals, ale v LA! 

Los Angeles rozhodně není považováno za jedno z měst módy - to by se však mohlo brzy změnit. Nejenže nyní potvrdilo, že je místem, kde lidé přemýšlí nad módními inovacemi v souladu se zlepšením světa, ale v minulosti se stalo i prvním městem, které zakázalo prodej a výrobu pravých kožešin. Nyní se stane domovem prvního Vegan Fashion Weeku který se uskuteční 1. do 4. února! 

Tato událost nebude pouze příležitostí pro veganskou módu, ale také kosmetiku. Po přehlídkách bude možnost zajít do vegan lounge, kde najdete módní a kosmetické kousky doplněné jídlem, vše samozřejmě v duchu vegan. 

Konečně jsme zase o krok dál a společnost ukazuje, že ekologie, udržitelnost, zákaz využívání jakýchkoliv kožešin, kůží a dalších zvířecích materiálů, je to, na čem opravdu záleží. Jen tak dál LA! 

Více informací ohledně VFW (Vegan Fashion Week) naleznete na jejich oficiálních stránkách www.veganfashionweek.org.

Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete znalost Zásad ochrany soukromí Burda – BURDA Praha bude s Vašimi údaji pracovat zejména k zasílání newsletteru, nabídek a novinek. Odhlásit se můžete kdykoliv.
* povinná pole