Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

První gay královská svatba v historii! 

Text: Tatiana Urbanová, Foto: Getty images/25.9.2018
Modernizace tradic britské královské rodiny pokračuje! Poté, co si vzal princ Harry rozvedenou Američanku, a ještě k tomu mulatku, nás teď čeká gay svatba!

Lord Ivar Mountbatten (55 let), bratranec královny Alžběty II. z třetího kolene způsobil před dvěma lety značný rozruch, když uvedl, že po celých šestnáct let, kdy byl ve svazku s manželkou Penny, bojoval se svou sexualitou. To, že je gay oznámil hned vzápětí, kdy se zamiloval ve švýcarském lyžařském středisku do Jamese Coylea (56 let). Penny však zůstala po celou dobu jeho oporou, a když nyní tento homosexuální pár oznámil, že chystá svatbu, dokonce se nechala slyšet, že svého bývalého manžela i s radostí odvede k oltáři! I jeho tři dcery ho bezmezně podporují.  

A jak proběhne konkrétní svatba? “Jde o velmi moderní svazek,” říká James, “ani nikdo nikoho nepořádal o ruku, půjde prostě jen o přijetí velké lásky. Jemu na mně záleží. Mně na něm.” Pár se nechal slyšet, že zvolil pouze o malý obřad v rodinném kruhu. Zbytek přátel - asi 120 lidí - dorazí až na párty, která proběhne vzápětí.   

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktuální číslo
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete znalost Zásad ochrany soukromí Burda – BURDA Praha bude s Vašimi údaji pracovat zejména k zasílání newsletteru, nabídek a novinek. Odhlásit se můžete kdykoliv.
* povinná pole