Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

Protivný sprostý holky se vrací!!!  

Text: Tatiana Urbanová, Foto: Archiv, Giphy/6.2.2020
Tohle není cvičení, opakujeme! Tohle není cvičení!!! 
Reklama

Fenomén “Protivných sprostých holek” začal jako film z roku 2004, (který všichni naprosto zbožňujeme!) až se tento hit dostal před pár lety i na Brodway jako muzikál. A nyní se dočkáme i dalšího filmu, který bude vycházet z muzikálu, který vychází z původního filmu... Vyznáte se v tom ještě?  

Další pokračování tohoto ikonického snímku si žádají fanoušci již dlouhých 16 let a stále nic, až se objevila Tina Fay, autorka scénáře originálu, která nedávno uvedla, že má smlouvu s Paramount Pictures na další film. Tedy na muzikálovou verzi, která se stala naprostým rekordmanem a má na kontě 12 nominací na cenu Tony.  

“Jsem velmi nadšená, že přivedu Protivný sprostý holky opět na velkou obrazovku. Je to neuvěřitelná satisfakce vidět, jak moc film i muzikál pro diváky znamená. S těmito postavami jsem strávila dlouhých 16 let. Jsou mým Marvel vesmírem a já je miluji,” uvedla Tina.  

Nový film by měl znovu sledovat příběh roztomilé outsiderky Cady Heronové, která se přestěhovala z africké džungle na americkou střední a připojí se k takzvaným Plastics, dívkám, které “vládnou” celé škole. To se ale samozřejmě neobejde bez dramatu! Kultovní komedie režírovaná Markem Watersem vydělala více než 129 milionů dolarů a pokračování jistě nebude chtít zůstat pozadu.  

První díl nastartoval kariéru, dnes již hvězdám jako jsou Lindsay Lohan (která mimochodem projevila enormní zájem si v pokračování zahrát), Rachel McAdams, Amanda Seyfried nebo Lizzy CaplanA zazářil nedávno i v klipu Ariany Grande “Thank u, next” který má na Youtube miliardu shlédnutí.  

Čtěte také: 11 Filmů, na které se těšíme v roce 2020

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama