Přejít k hlavnímu obsahu

Proč si Meghan nikdy neoblékne šaty od Victorie Beckham? 

Text: Tatiana Urbanová, Foto: Getty images/24.11.2018
A dává to smysl. 

Princ Harry a Meghan Markle jsou si s Beckhamovými velmi blízcí. Victoria a David byli dokonce pozvaní na jejich květnovou svatbu a ke královskému páru se nedávno připojili i na jejich oficiální cestě po Austrálii. Jsou dokonce tak dobrými přáteli, že se před svatbou spekulovalo o tom, že si nevěsta oblékne šaty navržené svou kamarádkou.  

Meghan je velkou fanynkou jejích módních designů. Ve svetru VB dokonce absolvovala zásnubní photoshoot a nejeden outfit oblékla i na oficiální události. Avšak nedávno se nechala slyšet, že šaty této značky si nikdy neoblékne. A má pro to velmi dobrý důvod. Uvedla, že již dávno pochopila, že pokud nějaký model vypadá dobře na ramínku, neznamená to, že bude vypadat skvěle i na její postavě. “Miluji šaty od Victorie, ale nemám dlouhý trup na to, aby mi slušely,” řekla.   

Aktuální číslo
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete znalost Zásad ochrany soukromí Burda – BURDA Praha bude s Vašimi údaji pracovat zejména k zasílání newsletteru, nabídek a novinek. Odhlásit se můžete kdykoliv.
* povinná pole