Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

Proč píše Meghan vzkazy na banány???

Text: Tatiana Urbanová, Foto: Getty images, Twitter/6.2.2019
Sladké gesto na sladkém ovoci...

Pamatujete si ještě doby, kdy vám maminka připravovala svačiny do školy? Čas od času jste jistě našla v krabičce kromě namazané housky i nějakou tu sladkost nebo povzbudivý vzkaz... Čím starší jste byla, tím hlouběji jste tyto afirmace schovávala do tašky (deváťáci totiž umí být neúprosní)! Ale teď když si vybalíte oběd v práci na stole, nechtěla byste tam také občas najít nějaká povzbudivá slova? Vsadíme se, že ano!  

Tuto nostalgii s vámi sdílí i Meghan Markle, která navštívila minulý týden charitativní akci One25 v Bristolu. Kde předávala kromě jiného sexuálním pracovnicím, kterým organizace pomáhá k lepšímu životu, i koše s jídlem. Jakmile je však vévodkyně uviděla, vzpomněla si na podobnou akci ve státech, chopila se fixy a začala na všechny banány vlastnoručně psát afirmace jako: “You are strong. You are special. You are loved. You are brave...”

Možná vám to připadá jako laciné gesto, ale už jen to, že si Meghan dala práci a udělala takovou maličkost pro někoho, kdo není v dobré životní situaci, rozzářilo všem přítomným úsměv na tvářích. Má zkrátka dobré srdce a my ji za to milujeme ještě víc! Mimochodem banán je nejoblíbenější ovoce vévodkyně. Když byla s Harrym na královské cestě po Austrálii, na místní farmě z něj dokonce upekla “banana bred” pro všechny pracovníky. 

Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete znalost Zásad ochrany soukromí Burda – BURDA Praha bude s Vašimi údaji pracovat zejména k zasílání newsletteru, nabídek a novinek. Odhlásit se můžete kdykoliv.
* povinná pole