Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

Proč nosí Meghan Markle vždy o číslo větší boty??? 

Meghan Markle
Text: Tatiana Urbanová, Foto: Getty images/30.7.2018
Je to vlastně velmi logické. Neměly bychom to také vyzkoušet? 

Megham Markle je módní ikona. To je bez debat. Její vkus je dokonalost sama a byl i před tím, než se stala členkou královské rodiny. Ovšem v okamžiku zasnoubení s princem Harrym se její styl dostal na vyšší level a každý její outfit musí být bez chybičky, protože ji sleduje nepřeberné množství očí, které ani nemrkají v očekávání, že udělá chybu.  

Proto, když se párkrát objevila na veřejnosti v lodičkách, které jí byly očividně příliš velké, nikomu to neuniklo. Podle módních expertů je však za tím celkem rozumný důvod.  

Celebrity běžně volí větší číslo bot z toho důvodu, že často navštěvují eventy, kde je vyžadována “nepohodlná” obuv. V podpatcích noha natéká a střídání takových kousků samozřejmě způsobuje puchýře a otlačeniny, a těm se známe osobnosti snaží vyhnout. Takové chodidlo totiž nevypadá reprezentativně.  

Meghan a jiné hvězdy (například i Victoria Beckham) používají tento trik již roky. Jak ale docílí toho, že jim noha z boty nevyklouzne, ptáte se? Jednoduše. Na špičce je totiž obuv vycpaná a ve chvíli, kdy začne tlačit, není nic jednoduššího než vycpávku vyndat.

Reklama
Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete znalost Zásad ochrany soukromí Burda – BURDA Praha bude s Vašimi údaji pracovat zejména k zasílání newsletteru, nabídek a novinek. Odhlásit se můžete kdykoliv.
* povinná pole