Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

Proč musíte vyzkoušet masky Korika v našem příbalu? 

Text: Tatiana Urbanová/29.11.2018
Tyhle masky jsou mnohem víc než jen příležitost k bláznivému selfíčku. A získáte je k prosincovému číslu Marie Claire zdarma! 

Boom korejské kosmetiky jsme přivítali s otevřenou náručí. Proč taky ne, když nám přinesl nové účinné ingredience, BB krémy, a hlavně nejlepší pleťové masky. Ano právě ty, ve kterých vypadáte lehce strašidelně a komicky.  

Plátýnkové masky jsou většinou vyrobeny z látky nebo papíru a tento materiál je nasycen těmi nejlepšími ingrediencemi pro vaši pokožku. Na tváři je ponecháte 10 – 15 minut a jste jako vyměněná! Asi největší výhodou těchto masek je fakt, že pečlivě vybrané látky se musí zákonitě vstřebat do vaší pleti, protože nemají kam jinam jít a ani se díky této metodě nevypaří. Dalším bonusem je fakt, že tyto masky nemusíme umývat vodou. Stačí zbytek tekutiny vmasírovat prsty do pokožky a skvěle zastoupí i ta nejkvalitnější séra.  

Nevěříte? Kupte si prosincovou Marie Claire a vyzkoušejte je na vlastní kůži! Vybrat si můžete čisticí plátýnkovou masku s aktivním uhlím, revitalizační hydrogelovou masku se šnečím extraktem nebo luxusní rozjasňující plátýnkovou masku s 24karátovým zlatem! A nebo samozřejmě všechny!

Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete znalost Zásad ochrany soukromí Burda – BURDA Praha bude s Vašimi údaji pracovat zejména k zasílání newsletteru, nabídek a novinek. Odhlásit se můžete kdykoliv.
* povinná pole