Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

Proč byste měli zkusit niche parfémy?

Text: Milena Skutelniková/6.6.2018
Niche parfémy se stávají čím dál populárnějšími a zástupy žen na ně nedají dopustit. Pokud jste je nikdy nevyzkoušeli, je pravá chvíle to napravit.

Co jsou niche parfémy?

Niche parfémy jsou jedinečné tradičním, ale také nákladným výrobním procesem, který se odehrává v malých dílnách parfémařských domů. Občas se jejich výroba předává z generaci na generaci. Jejich unikátnost tkví v tom, že se při výrobě využívá hlavně exotické a luxusní ingredience jako je například šedá ambra, stříbrné kadidlo nebo guajakové dřevo, kdy bez špetky chemie vznikne naprosto originální vůně. Výrobci niche pafému si zakládají na kvalitě a originalitě produktu a nesnaží se následovat vkus mainstreamu, ale snaží se zachytit vůně samotné přírody, něco dosud neobjeveného a zajímavého, co v obyčejných parfumériích nenajdete. Niche parfémy nejdou přes masovou výrobu, a proto jsou dosti limitované a vznikají dlouho, samozřejmě i cena se liší od běžných parfémů kvůli unikátnosti ingrediencí a tradiční výrobě. To čekání i cena stojí za to, protože výsledný produkt, který dostanete, se liší od všeho, na co jste zvyklí a jakmile zkusíte niche parfémy, nebude chtít vonět jako všichni ostatní.

Kde můžete niche parfémy sehnat?

Můžete je objednat přes internet například notino.cz, ale pokud dáváte přednost kamenným obchodům a chcete si je nejdřív vyzkoušet, mohu doporučit pražský obchod Ingredients.

Reklama
Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete znalost Zásad ochrany soukromí Burda – BURDA Praha bude s Vašimi údaji pracovat zejména k zasílání newsletteru, nabídek a novinek. Odhlásit se můžete kdykoliv.
* povinná pole