Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

Přírodní ingredience pro zdravé vlasy a pokožku

Foto: L'Oréal Paris Botanicals/5.11.2018
Kde hledat recept na krásné vlasy? V přírodě!

Zdraví vlasů a pokožky hlavy jsou zásadní pro krásný vzhled vaší hřívy. Trápí vás oslabená vlasová vlákna nebo citlivá pokožka hlavy? Podívejte se na dvě přírodní ingredience, které vám s tímto problémem mohou pomoci.

Olej z koriandru pro oslabené vlasy
Rostlina plná vitamínů a účinných látek, známá jako koriandr, má své milovníky i odpůrce. Někteří jeho chuť a vůni milují, jiní nenávidí. Co se koriandru ale odepřít nedá, je jeho jedinečný vliv na vaše kadeře. Koriandrový olej získávaný drcením hnědých semínek je výjimečně bohatý na vyživující tukové složky, především omega-6, a navíc je biologicky odbouratelný a obnovitelný. Díky vysokému obsahu chlorofylu je jednou z nejsilnějších ingrediencí s efektními detoxikačními vlastnostmi, schopností filtrovat toxiny a pomáhat tělu zbavovat se nahromaděných buněk.

Řada Botanicals Fresh Care Strength Cure, L’Oréal Paris

Olej z levandule pro citlivou pokožku hlavy

Levandule je jednou z nejaromatičtějších rostlin na světě, snadno rozpoznatelná díky své jemné, fialové barvě a nezaměnitelné vůní. Již po staletí lemuje pole v oblasti Středomoří, už ve starověkém Římě se vědělo o blahodárných účinkách jejího oleje, získávaného vylisováním květů levandule. Tento aromatický olej působí analgeticky, antibakteriálně a ulevuje při bolesti hlavy, navíc napomáhá zklidnit citlivou pokožku hlavy. Objevte jeho sílu na vlastní kůži.

Řada Botanicals Fresh Care Lavender, L’Oréal Paris

Řada Botanicals Fresh Care od L’Oréal Paris nabízí expertní péči pro potřeby každého typu vlasů. Všechny produkty jsou obohaceny kromě specifických ingrediencí také o jedinečnou kombinaci sójového a kokosového oleje, díky čemuž jsou k vlasům šetrné a vyživující.

Reklama
Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete znalost Zásad ochrany soukromí Burda – BURDA Praha bude s Vašimi údaji pracovat zejména k zasílání newsletteru, nabídek a novinek. Odhlásit se můžete kdykoliv.
* povinná pole