Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

PŘÍRODNÍ DOPLŇKY STRAVY: Nakopněte metabolismus a začněte hubnout 

Foto: Unsplash, Liftea/22.5.2019
Opravdu se snažíte: zdravě se stravujete, pravidelně cvičíte, ale centimetry už nějakou dobu neubývají? Stále nejste spokojeni s tím, jak se celkově cítíte? Máme řešení! Vyzkoušejte doplňky stravy.  

Hubnutí v začátcích, kdy je motivace nejvyšší, je paradoxně nejsnazší. Lidé mají často nějaká ta kila navíc, nezdravě se stravují a jejich pohyb je minimální. Jakmile začnou trochu cvičit a vymění jídlo plné nezdravých tuků a cukrů za plnohodnotnou a nutričně vyváženou stravu, první výsledky se obvykle dostaví poměrně rychle. Situace se ale časem změní. Ne nadarmo se říká, že posledních pár kilogramů se hubne nejhůře. Jak ale zabránit tomu, aby tělo dlouhodobě stagnovalo? 

1. Dělejte v pohybu změny

Trénink je důležité pravidelně pozměňovat. Ta samá činnost totiž podvacáté nemá stejný účinek, jako když ji děláte poprvé. Běháte každý den tu samou trasu už několik měsíců? Zkuste alespoň po dvou týdnech obrátit směr. Navíc můžete zkoušet i různé druhy běhu – kromě joggingu například sprint spojený s chůzí nebo běh v kopcovitém terénu. Nezapomeňte ani na střídání aktivit v různých tepových frekvencích. Nejen že psychice prospěje, když je každý den na pořadu jiné sportovní vyžití, ale zaručí to i stálý posun. Náročnější sportovní aktivity je vhodné doplňovat dlouhou aktivitou o nízké tepové frekvenci, tedy v aerobním pásmu. Možná sami víte, jak vám vyhládne po celodenní túře na horách. 

2. Vybírejte si potraviny, které se zdravě jen netváří 

Při hubnutí je samozřejmě stěžejní nejen pohyb, ale především strava. Problém je v dnešní době v tom, že mnoho lidí se snaží žít zdravě, ale moc o tom neví a obchodníci toho zneužívají. Spousta potravin tak nese označení jako „zdravá snídaně“ či „zdravá svačinka“ ale s vyváženou stravou přitom mají společného pramálo. Mezi zdravě se tvářící potraviny patří například snídaňové müsli, které je ve valné většině případů plné přidaných cukrů.  

3. Pokud nic nepomáhá, vyzkoušejte doplňky stravy 

Podle Světové zdravotnické organizace (WHO) se při různých onemocněních uchylují k síle bylin až dvě třetiny světové populace. Proč to nevyzkoušet i při hubnutí? Liftea přináší takové doplňky stravy, které dokážou léčivou sílu přírody ještě znásobit. Léčivé látky z bylin proto nabízí ve formě silných extraktů, jaké nelze obvykle získat běžným užíváním bylin. Navíc je míchá s jinými rostlinami nebo látkami tak, aby byl dosažen co nejsilnější účinek a aby byla garantována vstřebatelnost a využitelnost účinných látek naším organismem. A jaké produkty zvolit?  

  • Doplněk stravy Liftea Štíhlá linea SYNEFRIN je jedinečný přípravek, jehož jednotlivé účinné složky podporují kontrolu tělesné hmotnosti a metabolismus tuků, přispívají ke správnému trávení a k úbytku hmotnosti. 

  • Chystáte-li se svému tělu dopřát očistnou kúru, může se její součástí stát i tekutý doplněk stravy Liftea Metabolik, který obsahuje kombinaci bylinných extraktů a ovocných šťáv, jež přispívají k pročištění organismu. Hodit se vám může nejen při očistných kúrách, ale i při redukčních dietách, protože některé z obsažených bylin podporují kontrolu tělesné hmotnosti. 

  • Doplněk stravy Liftea Kurkumin přináší v praktické formě tobolek kombinaci extraktu z kořene kurkumy a inulinu, které podporují správnou činnost trávicí soustavy – především jater. Kurkumin, který na náš organismus příznivě působí hned v několika oblastech, je také dobře známým antioxidantem.

LIFTEA:

Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete znalost Zásad ochrany soukromí Burda – BURDA Praha bude s Vašimi údaji pracovat zejména k zasílání newsletteru, nabídek a novinek. Odhlásit se můžete kdykoliv.
* povinná pole