Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

Připojte se do Marianne klubu do konce roku zdarma a získejte skvělý dárek!

Foto: Getty images/3.10.2019
Registrujte se právě teď na www.marianneklub.cz a získejte skvělý dárek. Do konce roku budete mít přístup do klubu zdarma a je jen na vás, jestli se rozhodnete ve členství po novém roce pokračovat. Věříme, že si velmi rychle ověříte, v jak dobré společnosti jste, a nebude se vám chtít odejít.
Reklama

Co Marianne klub nabízí?
Získáte přednostní vstupy na akce právě pro vás. Setkáte se s celebritami i s redakcí. K dispozici pro vás budou i exklusivní nabídky, výhodné nákupy a slevové kupony. Jde zkrátka o unikátní prodejní a nákupní koncept, který si zamilujete. V neposlední řadě budete mít šanci napsat svůj vlastní obsah, který Marianne zveřejní. Můžete se tak podělit o svůj život s dalšími členkami klubu. A pokud budete potřebovat radu, stačí zavítat do e-poradny. Marianne klub nabízí i názory erudovaných odborníků jako jsou: Martin Zikmund – vztahový kouč, Prim. MUDr. Monika Golková – lékařka, Ing. Romana Tichá – byznys kouč, Hana Púllová a Eva Pešková – koučink osobního rozvoje ve virtuální realitě, Markéta Gajdošová – výživová poradkyně a fitness koučka a další... Součástí klubu jsou i videa, podcasty a nejdelší verze rozhovorů s celebritami i experty.

To vše pod vedením šéfredaktorky Marianne Moniky Mudranincové: ‚‚Být členkou Marianne klubu znamená hlavně vynikající společnost žen, které ví vždy o trochu víc. Je to exkluzivní komunita, která chce všechno prožít na plné pecky. Přidejte se k nám. Život začíná s Marianne.’’

Chcete vědět víc? Sledujte a staňte se členkou Marianne klubu už teď a zajistěte si výhody, které vás inspirují a potěší. 

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama