Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

Princ William měl údajně těsně před Kate “žhavý románek” 

Text: Tatiana Urbanová, Foto: Getty images/14.2.2019
Dejte si čaj o páté a připravte se na pořádnou dávku drbů!  

O pohádkové romanci, jakou se mnohou pochlubit Princ William a Kate Middleton, neslyšíte každý den. Jde o dokonalou love story, kdy jako by byli jeden pro druhého stvořeni. Nebo ne? Jak to vypadá podle oficiální královské bibliografky Katie Nicholl měl William těsně před tím, než potkal svou nastávající manželku velmi žhavý a vážný románek, kvůli kterému byl dokonce ochoten odejít ze školy! 

O tomto vztahu napsala Katie Nicholl v roce 2010 dokonce knihu “Behind the Palace Walls”. Uvádí v ní, že se Will, opravdu jen týdny před tím, než potkal Kate, zamiloval do ženy jménem Arabella MusgraveArabella bylo součástí “Glosse Posse” tedy kroužku nejbližších přátel kolem Willa a Harryho. Díky tomu měla přístup na exkluzivní párty, které princové pořádali ve sklepě svého otce Charlese (královští teenageři jsou přece jen jako my!). Will a Arabella se prý znali od malička, ale mladý princ si ji nikdy nevšímal, dokud z ní nevyrostla krásná žena.  

Jak uvádí Katie Nicholl: “Když kráčela Arabella po párty, William si ji dlouze prohlédl. Divil se, proč si nepovšiml dříve toho, jaká půvabná žena se z ní stala. Tančili a popíjeli spolu až do rána a když se Arabella rozloučila a popřála dobrou noc, omluvil se také a tajně se vplížil do jejího pokoje. To byl začátek jejich vášnivého vztahu. Ti dva byli celé léto prakticky neoddělitelní.” Věci dokonce vzaly tak rychlý spád, že William musel mluvit o vztahu se svým otcem a získal od něj požehnání. Když po létě musel na univerzitu, Arabella mu tak scházela natolik, aby uvažoval o tom, že ze školy odejde. Jezdil za ní každý pátek...  

Přibližně ve stejné době se však objevila na scéně Kate a všichni víme, jak tento příběh končí. Arabelly vám však nemusí být líto. Je dnes šťastně vdaná za George Gallierse-Pratta, měla pohádkovou svatbu v roce 2014 a živí se jako ředitelka PR oddělení pro Gucci.  

Arabella Musgrave

Přečtěte si také: 
11 Faktů o královské rodině, které vám vyrazí dech 
Proč píše Meghan vzkazy na banány???
Co pije a jí královna Alžběta II. každý den?

Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
MarieClaire logo
Close dialog icon

přejít na web

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete, že jste se seznámili se Zásadami ochrany soukromí Burda International CZ s.r.o.

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.

Reklama