Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

Princ Harry a Megan Markle boří Instagram

Foto: Getty images/4.4.2019
Kolik už mají sledujících??? 

Instagramový rekord se podařilo pokořit královské dvojici, která si v úterý založila účet na Instagramu, a během 40 minut dosáhla 1 milionu sledujících. Meghan s Harrym tak předstihli papeže Františka, který nasbíral stejný počet za 13 hodin, i hudebníka Kanga. Ten dosáhl milionu sledujících za necelé dvě hodiny.

Přestože účet nespravuje osobně ani jeden z nich, ale stará se o něj celý marketingový a PR tým, je evidentní, že lidé z celého světa se již nemohou dočkat nového přírůstku do královské rodiny. Vévodkyně že Sussexu by ho měla přivést na svět už koncem dubna.

Pro Meghan je to alespoň lehká forma comebacku poté, co před sňatkem s princem Harrym musela všechny účty na sociálních sítích smazat.

Populární účet naleznete pod jménem sussexroyal. Pokud jste to ještě neudělali, začněte také sledovat účet vašeho oblíbeného magazínu Marieclairecz, a z dění nejen na britském královském dvoře už vám nic neunikne. 

Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete znalost Zásad ochrany soukromí Burda – BURDA Praha bude s Vašimi údaji pracovat zejména k zasílání newsletteru, nabídek a novinek. Odhlásit se můžete kdykoliv.
* povinná pole