Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

Přestaňte volit mezi stylem a pohodlím. S ECCO můžete mít oboje

Foto: ECCO/13.5.2019
Jde to i pohodlně! Přesvědčte se sami.

ECCO ANINE 
Nadčasové balerínky, které v průběhu času pomohly dotvořit velké množství módních i filmových momentů, jsou díky značce ECCO zpět v novém kabátě. Baleríny disponují ideální siluetou, kterou lze odjakživa nosit jak na společenské události, tak k neformálnímu outfitu. Je to zkrátka obuv, která oplývá energií po celý den.

Společnost ECCO se nespokojí s tím, že by navrhla jen další obyčejnou balerínu, snaží se vždy nabídnout něco víc, než pouze novou barvu či zajímavý detail. ECCO ANINE představuje řadu balerínek vyrobených z unikátní usně z jejich vlastních koželužen, která byla vytvořena pro dynamické pohodlí. Úroveň pohodlí ještě zvyšuje technologie ECCO FLUIDFORM™, která vytváří pevné spojení svršku obuvi s podešví, a udrží vaše chodidla v pohodlí po celý den.

Baleríny ECCO ANINE – ikonické, nadčasové a ladící ke všemu – jsou zkrátka perfektní volbou pro každou příležitost. Doplňte svůj outfit o něžné baleríny, které jsou k dostání v mnoha barevných provedeních a dopřejte si elegantní pohodlí i vy.

ECCO SOFT 8
Užijte si novou sezónu s kolekcí dámských a pánských tenisek ECCO a oživte svůj outfit trendy obuví vyrobenou z těch nejkvalitnějších materiálů. Širokou řadu modelů tenisek ECCO SOFT 8 najdete v prodejnách ECCO v několika barvách, stačí si jen vybrat svou oblíbenou. Dopřejte si nadčasový skandinávský design a neuvěřitelné pohodlí i vy.

Úroveň pohodlí tenisek ECCO SOFT 8 ještě zvyšuje podešev s technologií FLUIDFORM™, kterou společnost ECCO vyvíjí a zdokonaluje již po tři desetiletí. Díky technologii FLUIDFORM™ se tekuté materiály mění v měkké pevné podešve. Proces FLUIDFORM™ pracuje na excelentním pohodlí pro vaše chodidla a zároveň vytváří odolný, pevný a celistvý spoj mezi podešví a svrškem obuvi.

Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete znalost Zásad ochrany soukromí Burda – BURDA Praha bude s Vašimi údaji pracovat zejména k zasílání newsletteru, nabídek a novinek. Odhlásit se můžete kdykoliv.
* povinná pole