Přejít k hlavnímu obsahu

Překročte své hranice! Konference Dream Big vás dostane z komfortní zóny

8.9.2018
Chcete práci, která vás bude opravdu bavit a zároveň naplňovat? Cítíte, že je čas na změnu? 
Přijďte 12. listopadu na konferenci Dream Big - edukativní, zábavné a inspirativní posezení s lidmi, kteří vám pomohou zrealizovat vaše kariérní sny.

A pro koho je konference Dream Big vlastně určena? Vytvořili jsme ji pro ženy z generace mileniálů, které už od svého dětství používají informační technologie a sociální sítě jsou pro ně samozřejmou součástí života. 

Koho můžete například potkat?

Kovy: Půl milionu fanoušků na Instagramu. Jak byla cesta kluka z malého města na vrchol?
Taťána Gregor Brzobohatá: Patří mezi nejkrásnější ženy světa, ale stále pevně stojí nohama na zemi. Její kroky vedou dokonce až do Evropského parlamentu.
Alex Monhart: Česká designérka, která se přes noc stala díky sociálním sítím hitem, zdůrazní, že bez dobrého nápadu a business plánu se vaše ambice mohou roztříštit během pár minut.
Tereza in Oslo: Blogerka a matka, která se rozhodla svoji popularitu proměnit v prosperitu a vytvořila Elite Bloggers club.
Petra Cross: Senior Software Engineer v Google California.

Kromě inspirativních příběhů a charismatických osobností se těšte na den plný módy, kosmetiky, vynikajícího jídla a zábavy a také soutěž o ceny od partnerů projektu. Zajímavé lidi můžete potkat i během koktejlu po skončení konference, nebo bohatého doprovodného programu. Kompletní program najdete zde. Pokud se stále ještě nemůžete rozhodnout, podívejte se na video z loňského ročníku. 

 

Aktuální číslo
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete znalost Zásad ochrany soukromí Burda – BURDA Praha bude s Vašimi údaji pracovat zejména k zasílání newsletteru, nabídek a novinek. Odhlásit se můžete kdykoliv.
* povinná pole