Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

A přece se vrátí! Hlavní postava seriálu Sex ve městě je zpět!

Text: Jan Boublík Foto: Instagram SJP/28.1.2019
Carrie prosím už jsme měli tolikrát zlomené srdce. Zůstaň s námi!

Ano, jak jste z expresivního perexu pochopili, Carrie Bradshaw, hlavní hrdinka seriálu Sex ve městě se vrací. K životu ji ale tentokrát neprobouzí žádný z hollywoodských scénáristů, nýbrž sama Sarah Jessica Parker, která newyorské sloupkařce vdechla život v šesti sériích seriálu a dvou celovečerních filmech.   

Jak už jste si ale možná zvykli, jakákoliv zpráva, která se týká spekulací ohledně pokračování seriálu sebou nese i zklamaní. Nejinak je to i v tomto případě. Carrie Bradshaw se totiž nevrátí ani na obrazovky, ani do online videoték, Carrie se vrátí na instagram. Prozradil to jeden z nedávných příspěvků Sarah Jessicy Parker. „Má stará přítelkyně. Brzy se zas objeví. Ve spolupráci se skvělou značkou, podporující věc, na které nám všem záleží. Víc se ještě dozvíte,“ napsala herečka pod zveřejněné video, ozvučené notoricky známou znělkou z úvodních titulek seriálu. Video ale bylo pouhý teaser ke kampani, kterou na sítích sdíleli zástupci nadace Water.org. Tu založil Matt Damon ve spolupráci s pivovarem Stella Artois a která se stará o čistotu pitné vody na zemi. V kompletním kampaňovém videu se Carrie zamýšlí tak jak to umí jen ona. „Nemohla jsem si pomoci. Copak to není zřejmé? Jen malou změnou můžeme udělat mnoho dobra.“ Nadace slibuje, že jedna láhev piva zaručí jeden měsíc čisté pitné vody. Přesvědčí vás Carrie, že doušek belgického piva je lepší než cosmopolitan?  

 

 

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktuální číslo
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete znalost Zásad ochrany soukromí Burda – BURDA Praha bude s Vašimi údaji pracovat zejména k zasílání newsletteru, nabídek a novinek. Odhlásit se můžete kdykoliv.
* povinná pole