Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

Prada pomáhá proti koronaviru

text: Jan Boublík foto: Pada/26.3.2020
V krizových časech přichází na pomoc i jedna z nesilnějších italských stálic. 

Nechte si zaslat aktuální číslo Marie Claire až domů za stejnou cenu jako na stáncích po celé České republice. Neplaťte ani poštovné! Objednávejte zde.  

Navzdory nevyhnutelným finančním ztrátám v důsledku viru se drží Prada vpřed se svou vizí budoucnosti, kterou vylepšuje svými dobročinnými kroky. Po rychlém přispění na pořízení hned několika zdravotnických přístrojů milánských jednotek intenzivní péče minulý týden, se značka od středy 18. Března zavázala vyrobit a distribuovat 80 000 ochranných overalů a 110 000 roušek, které na základě prosby toskánského regionu předá pracovníkům ve zdravotnictví.   

 Plán výroby umožňuje každodenní dodávky, k poslední dojde 6. dubna. Vše se vyrábí v továrně Prady v Montone (provincie Perugia), která zůstala otevřená jen a pouze za tímto účelem, a to i díky podpoře sítě externích dodavatelů z celé Itálie.  #Prada

Prada se připojuje jako dalších mnoho módních subjektů, které nabízejí svoje know-how či finanční pomoc. 

Čtěte také: Nejlepší vtipy na téma koronavirus, které vám zaručeně zvednou náladu

Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete znalost Zásad ochrany soukromí Burda – BURDA Praha bude s Vašimi údaji pracovat zejména k zasílání newsletteru, nabídek a novinek. Odhlásit se můžete kdykoliv.
* povinná pole