Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

POTVRZENO: Gigi Hadid a Zayn Malik čekají své první dítě! 

Text: Tatiana Urbanová, Foto: Getty images/1.5.2020
Moc gratulujeme!    

Gigi Hadid a Zayn Malik očekávají své první dítě. Po mnohých spekulacích tuto zprávu topmodelka potvrdila i v show JimmyhFallona, kde byla hostem.  

“Gratuluji k dítěti,” řekl animovaný Fallon po video chatu Gigi, která mluvila z rodinné farmy v Pennsylvanii. “Děkuji moc, samozřejmě jsme si přáli, abychom to všem mohli oznámit vlastní cestou, ale jsme nadšení, šťastní a velmi vděční za všechny gratulace,” odpověděla budoucní maminka.  

Interview v The Tonight Show Jimmyho Fallona přišlo ještě poté, co TMZ oznámilo, že jim Yolanda Hadid, matka Gigi, radostnou zprávu potvrdila: “Jsem nadšená z toho, že se stanu v září babičkou! Zvláště poté co jsem nedávno ztratila svou matku. Ale to je krása života. Jedna duše odejde a jiná přijde. Jsme velmi požehnaní.”  

Gigi a Zayn jsou momentálně v sociální izolaci na farmě v Pensylvánii, společně se sestrou modelky Bellou. V tomto osazenstvu oslavili i pětadvacáté narozeniny Gigi“Měla jsem ten nejsladší den a krásnou oslavu 25. narozenin s mojí rodinou v karanténě. Postarali se o to, aby to byl jedinečný zážitek. Děkuji a děkuji i za lásku, kterou jsem cítila z celého světa. Jsem tak šťastná a vděčná, že moje rodina a přátelé - blízko i daleko – jsou zdraví a v bezpečí. Ačkoliv mi chybí a přeji si, abych s nimi mohla vše oslavit. Vím, že až skončí tyto časy, budeme si společnosti jeden druhého vážit mnohem více.”  

Nechte si zaslat aktuální číslo Marie Claire až domů za stejnou cenu jako na stáncích po celé České republice. Neplaťte ani poštovné! Objednávejte zde

Čtěte také: Švédská princezna Sofia pomáhá v nemocnici, aby bojovala s koronavirem

Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
MarieClaire logo
Close dialog icon

přejít na web

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete, že jste se seznámili se Zásadami ochrany soukromí Burda International CZ s.r.o.

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.

Reklama