Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

Poslední slova, která řekla Jennifer Angelině, vám zlomí srdce 

Text: Tatiana Urbanová, Foto: Getty images/31.5.2019
Tak tohle bychom opravdu nečekali... 

Vztah mezi Jennifer Aniston a Bradem Pittem byl tento rok předmětem mnohých spekulací. Bývalý pár totiž letos oznámil po dlouhých čtrnácti letech bez žádného kontaktu, že jsou opět přátelé. To samozřejmě vedlo veřejnost k tomu, aby se ptala, zda v tom není i něco více. My bychom si nepřáli nic jiného než vidět tyto dva opět pohromadě, ačkoliv jejich rozvod v roce 2005 opravdu nebyl hezký. Jistě nemusíme připomínat věhlasně známý příběh o tom, jak potkal Brad Angelinu při natáčení filmu Pan a paní Smithovi a zanedlouho si ji vzal. Jennifer se poté vdala za Justina Therouxe.  

Jenže situace se mění a po nedávných rozvodech obou párů, a poté co se Brad nečekaně objevil na oslavě padesátých narozenin Jennifer, to vypadá že tito dva “staří známí” se opět “dali dohromady”. Jeninnifer uvedla, že Bradovi odpustila již před třemi lety, kdy se jí prý omluvil. Tyto kroky logicky vedou i k otázce: Jaký mají vztah Jennifer a Angelina?  

Obě tyto herečky dominují Hollywoodu a musí se tak občas potkávat na různých ceremoniích a eventech. Nebude jistě žádným překvapením, pokud vám prozradíme, že tyto dvě ženy nejsou a ani asi nikdy nebudou kamarádky. Raději se jedna druhé vyhýbají a jak prozradila Jennifer tento týden v rozhovoru pro Vanity Fair, poprvé a naposledy spolu mluvili pár dní před tím, než začala Bradova a Angelinina aférka.  

Aniston v té době točila poslední sérii seriálu Přátelé a na Angelinu narazila na parkovišti před filmovým studiem. “Zastavila jsem a představila jsem se,” uvedla Jennifer, “řekla jsem jí, že je Brad hrozně nadšený, že s ní bude točit a také jsem řekla, že doufám, že si to spolu opravdu užijí...”  

Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete znalost Zásad ochrany soukromí Burda – BURDA Praha bude s Vašimi údaji pracovat zejména k zasílání newsletteru, nabídek a novinek. Odhlásit se můžete kdykoliv.
* povinná pole