Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

Pornohvězda říká: “Vyspím se s prvním vědcem, který vyléčí COVID-19" 

Text: Tatiana Urbanová, Foto: Instagram/21.3.2020
Pokud by náhodou pro výzkumníky po celém světě nebyla “záchrana lidstva” dostatečnou motivací, aby se snažili co nejrychleji najít lék na koronavirus, je tu ještě ruská porn star Lola Taylor, která tvrdí, že bude mít sex s prvním z nich, který vyléčí COVID-19.    

Sedmadvacetiletá Lola Taylor aka Lyubov Bushuneva je momentálně v karanténě v Moskvě a tvrdí, že pokud vyjde ven, bude zatčena. Možná proto je tak moc odhodlána motivovat ty, kteří ji mohou pomoci ven. Lola doufá, že sex bude prodávat (doslova) a že nebude dlouho trvat, než ji začnou vědci psát zprávy se svými objevy... 

Jenže jak je to s lékem na koronavirus? Výzkumníci již objevili několik způsobů, které si myslí, že by mohly zabrat, ovšem problém je testovací období, kterým tyto látky musí projít, aby mohly být celoplošně užívány.  

Australští vědci již testovali dva existující léky, protože se domnívali, že by mohly zabrat i na COVID-19. Jde o prášky, které se užívají k léčení HIV a malárie. Bohužel ale ani nezmírnily příznaky nemoci ani nesnížily smrtnostLépe na tom byl přípravek Avigan z Japonska, který pomáhal více. Světová zdravotnická organizace ovšem považuje za nejnadějnější preparát remdesivir, který by měl dnes doputovat i do České republiky. Tento lék měl původně sloužit k léčbě eboly a byl vyvinut týmem americké společnosti Gilead Sciences v čele s Čechem Tomášem Cihlářem.  

Nechte si zaslat aktuální číslo Marie Claire až domů za stejnou cenu jako na stáncích po celé České republice. Neplaťte ani poštovné! Objednávejte zde.  

Čtěte také: Královna se vyjádřila velmi emotivně ke koronaviru 

Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
MarieClaire logo
Close dialog icon

přejít na web

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete, že jste se seznámili se Zásadami ochrany soukromí Burda International CZ s.r.o.

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.

Reklama