Přejít k hlavnímu obsahu

Pop-up_CafeCafe_petl Zuzany Kubíčkové

Pop by Zuzana Kubickova, foto Radka Leitmeritz
Tatiana Urbanová/5.7.2018
Přijďte se podívat na nové modely Zuzany Kubíčkové z kolekce Pop do CafeCafe!

Tato talentovaná návrhářka pořádá od 16. 7. do 13. 8. letní pop-up, kde budou k vidění černé a bílé modely představené na březnovém Mercedes-Benz Prague Fashion Weeku, ale také zde můžete objevovat nové barevné designy připravené exkluzivně pro tuto akci. Otevřeno bude vždy od 10 do 20h a kdo přijde ve středu večer, dostane vždy i “pop drink”!

Jestliže ještě neznáte kolekci Pop, máte se na co těšit. Je sestavená z klíčových kousků šatníku, které jsou snadno kombinovatelné a podepisuje se na nich osobitý rukopis autorky. Samozřejmě jsou precizně zpracované z velmi kvalitních materiálů. „Pop je vlastně zúročením zkušeností získaných z mé každodenní práce se zákaznicemi. Chci, aby ženy nosily šaty, které tvoříme, a proto se snažím nabídnout kvalitní a současně dostupný dámský šatník. Výroba v malých sériích umožní příznivější ceny a nadčasové, klasické střihy zase šanci na delší životnost oděvů,“ říká návrhářka.

Reklama
Reklama
Reklama
Aktuální číslo
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete znalost Zásad ochrany soukromí Burda – BURDA Praha bude s Vašimi údaji pracovat zejména k zasílání newsletteru, nabídek a novinek. Odhlásit se můžete kdykoliv.
* povinná pole