Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

Pokušení, ze kterého nepřiberete!

Foto: L'Oréal/25.2.2019
Mléčná, hořká, horká nebo ledová. S oříšky, kandovaným ovocem nebo s květy. My ženy umíme být na čokoládě závislé, ale často se jí záměrně vyhýbáme - obsahuje totiž příliš mnoho cukrů a tuků. Jenže ten pocit, když si ten malý kousek zakletého blaha a energie položíte na jazyk...!

Čokoláda se k nám dostala v 16. století z Ameriky. Okouzlila staré Aztéky, těšila Maye a Španěly očarovala tak, že po několik let tajili, že ji vůbec znají. Její sladko-hořká chuť jakoby balancovala na hraně snesitelnosti a bičovala naše smysly. Možná proto čokoládě připisujeme účinky hodné afrodiziaka a opěvujeme ji jako nástroj svádění.

Jemná matná krémová textura čokolády inspirovala a neustále inspiruje kuchaře, zaplétá hlavu spisovatelům i filmařům. Naštěstí pro nás se jí nevyhýbají ani tvůrci kosmetiky a ultra matné tekuté rtěnky Infaillible Les Chocolats od L’Oréal Paris jsou jejím absolutním zhmotněním.

Na moment překvapení z neodolatelné čokoládové pochoutky vám postačí už první vrstva. Ta po nanesení houbičkovým aplikátorem okamžitě zahalí rty intenzivním barevným odstínem a delikátně čokoládovou vůní.

Tu svoji si můžete vybrat ze sedmi nepřehlédnutelných barev – od tělové po červenou, tmavě čokoládově hnědou nevyjímaje.

Tekutá matná formule je obohacená o částice, které mají, stejně jako produkty pleťové péče, vyhlazující účinek a dodávají tak rtům příjemně hebký povrch.

Předností rtěnek Infaillible Les Chocolats je rozhodně i dlouhotrvající výdrž. Jediná vrstva vám zajistí perfektní vzhled až na celých 16 hodin.

Tvůrcům L’Oréal Paris se podařil vskutku ojedinělý kousek: stvořili čokoládu, která v našich kabelkách vydrží poměrně dlouho, její vůně nám lehce stoupá do nosních dírek, zlepšuje náladu a i přes to, že je permanentně na dosah, vůbec z ní nepřibereme!

TIP: Nemáte zrovna náladu na čokoládu, ale toužíte po sexy rtech, zabarvených neslíbatelnou rtěnkou? Pak sáhněte po oblíbených rtěnkách Matte Ink od Maybelline NY, které na rty přilnou a vydrží jak valentýnské rande, tak večerní koktejl s kamarádkami.

Pokud si nevíte rady s výběrem odstínu, který by vám nejvíce slušel, vyzkoušejte jakoukoliv z kolekce rtěnek Color Sensational Made for All, také od Maybelline NY. Obsahují vyváženou kombinaci pigmentů a vyzkoušely je ženy s nejrůznějším tónem pleti a hádejte co – sluší všem!

 

Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete znalost Zásad ochrany soukromí Burda – BURDA Praha bude s Vašimi údaji pracovat zejména k zasílání newsletteru, nabídek a novinek. Odhlásit se můžete kdykoliv.
* povinná pole