Přejít k hlavnímu obsahu

Pokračování seriálu Přátelé? Jennifer Aniston je pro! 

Přátelé
Text: Tatiana Urbanová, Foto: Getty images/7.8.2018
A co na to ostatní?   

Jennifer Aniston prozradila v rozhovoru pro zářijové vydání InStylu, že se nebrání dalšímu pokračování tohoto úspěšného seriálu. “Před tím, než Přátelé oficiálně skončili, lidé se nás ptali, jestli se někdy vrátíme,” uvedla. “Courteney, Lisa a já jste o tom mluvily a tajně o tom sníme. Opravdu to byl nejlepší job, co jsem kdy měla. Nevím, jak by to vypadalo dnes, ale mnoho seriálu zažilo úspěšný comeback. Vím, že Matt LeBlanc o tom nechce ani slyšet, ale třeba bychom ho mohli přesvědčit...”  

Není to poprvé, co Rachel Greenová vyjádřila zájem o to, aby se natočil nějaký Friends remake. V roce 2015 řekla v show Ellen DeGeneres, že vše je možné. “I George Clooney se oženil, Ellen. To znamená, že stát se může opravdu všechno,” sdělila. Jenže co na to ostatní herci ze seriálu? 

Courteney Cox se na toto téma vyjadřovala naposledy v roce 2015 s tím, aby to všichni nechali plavat. “Nechte to být. Prostě se to nestane. Nenatočíme to.” Jasné, stručné a výstižné. Lisa Kudrow k tomu také měla co říct. Dle jejího názoru byla tato show zkrátka o lidech, kterým je kolem dvaceti a třiceti. Kdyby měli stejné problémy ve čtyřiceti či v padesáti, bylo by to podle jejího názoru spíš smutné. Matt LeBlanc má podobný náhled na věc jako Phoebe a dokonce je ještě rezolutnější. “Nikdo nechce vidět, jak musí Joey na kolonoskopii...”, prohlašuje jako vtip. Matthew Perry se na to dívá z praktičtějšího úhlu. Tvrdí, že se mu stále dokola opakuje noční můra, že tento remake natočili a nikoho to nezajímalo. A David Schwimmer? Ten zadupává poslední kousek naděje na tento velký comeback slovy: “Hele, nikdo si nepřeje naši partičku sledovat s chodítkama a berlema...” No, zdá se, že dalšího pokračování přátel se v brzké době nedočkáme. Ačkoliv můžeme stále doufat. Budeme ale věřit v sílu Unagi a zůstaneme připraveni na vše. Dokud je to Rachel, stále zůstává naděje.  

Reklama
Reklama
Reklama
Aktuální číslo
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete znalost Zásad ochrany soukromí Burda – BURDA Praha bude s Vašimi údaji pracovat zejména k zasílání newsletteru, nabídek a novinek. Odhlásit se můžete kdykoliv.
* povinná pole