Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

Pohodlně nebo stylově? Už nemusíte volit kompromis! 

ECCO
Text: Tatiana Urbanová, Foto: Ecco/19.11.2020
Myslíte si, že strávit na podpatcích celý den je výzva? Už nemusíte volit mezi stylem a pohodlím! Představujeme vám nové modely kolekce ECCO SHAPE, které splní i ty nejnáročnější požadavky.
Reklama

Nová úroveň pohodlí a neomezený styl
Neomezený styl aktuálních trendů, aniž byste musely obětovat své pohodlí. To je sen každé ženy, která drží krok s rušným pracovním i společenským životem. Díky aktuální kolekci ECCO SHAPE se sen mění ve skutečnost. Trendy z posledních několika sezón nás naučily, že ženy již nerady obětují pohodlí na úkor stylu. To potvrzuje i kolekce ECCO SHAPE, která byla rozšířena o nový design modelů AW20 a nabízí tak široký výběr obuvi na podpatku, která díky inovativním technologiím zajistí dokonalé pohodlí po celý den.

Prémiové usně ECCO
Prémiová useň ECCO z vlastních koželužen této značky navíc propůjčuje kolekci luxusní vzhled a nadčasový design, díky nimž hravě sladíte obuv ECCO SHAPE s širokou škálou outfitů. Ať sáhnete po džínách a tričku, nebo je vezmete do kanceláře k saku či k šatům na večeři!

Obuv ECCO SHAPE spojující inovativní technologie a minimalistický design představuje zkrátka svatý grál mezi podpatky. Neomezený styl a novou úroveň pohodlí si nyní můžete užít i vy.

Kompletní kolekce ECCO SHAPE je nyní dostupná na​ ECCO.com 

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama