Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

Podvádí vás? Takhle to zjistíte! 

Text: Tatiana Urbanová, Foto: Getty images/25.10.2019
Pamatujte si, že nevěra je volba a rozhodnutí, ne chyba. 

Význam slova “nevěra” koreluje od člověka ke člověku a jeho definice se mění podle toho, koho se zeptáte... Někdo může považovat za zradu důvěry zprávu od ex přítele a jiný toleruje i to, když se vyspíte s jeho bratrem. Ačkoliv tedy není pevně dáno, co můžeme za podvod označovat, chování nás většinou prozradí. Bez ohledu na typ nevěry, nevěrník se vždy začne chovat trochu jinak... divně. Poradili jsme se s experty v oboru, abychom vysledovali ty nejnápadnější změny, které můžete pozorovat. 

Nicméně, dříve, než začnete přítele obviňovat z nevěry na základě jedné věty z tohoto článku, ujistěte se, že jich splňuje mnohem více. Protože jestli začal najednou chodit do fitka kvůli svému zdraví, opravdu tomu tak může být... a vy budete jen za hysterku. 

1. Uzavřené skupiny. Aplikace jako Instagram nebo Facebook dnes nabízejí mnoho možností a uzavřené skupiny jsou jednou z nich. Pokud vás do nich už váš partner nezahrnuje nebo dokonce blokuje obsah, který byste normálně vždy viděla... měla byste se mít na pozoru. 

2. Dlouhé rádiové ticho. Je rok 2019 a my se svými smartphony i spíme. Každý z nás dnes kontroluje telefon alespoň každých pět minut. Když tedy váš partner dlouho neodepisuje, ačkoliv normálně od něj dostáváte každou minutu alespoň gif, je třeba být na pozoru.  

3. Nevěrníka mohou prozradit nenápadné i nápadné úsměvy na telefon pokaždé, když mu přijde zpráva.  

4. Často vás obviňuje, že ho podvádíte, protože tak zrcadlí své černé svědomí a nejistoty.  

5. V posteli najednou zjistíte, že pochytil nové “kousky”. Možná sledoval porno a rozhodl se to vyzkoušet, možná ho to někdo naučil a on se to rozhodl vyzkoušet na vás... 

6. Nikdy neměl heslo na telefonu a teď ho najednou má? Změnil si kombinaci, kterou jste znala a novou vám neprozradí? V tom případě před vámi skrývá tajemství... Také můžete pozorovat, že už nenabíjí telefon tam, kde se nacházíte i vy. A také si vypíná sdílení lokace...  

7. Chová se k vám najednou mile, omlouvá se a oceňuje vás? Možná to zní jako paradox, ale kompenzuje si tím pocit viny.  

8. Koupelna se stává jeho druhým domovem? Sprchuje se častěji? Čistí si zuby déle? Možná nechce, abyste z něj cítila dámský parfém. 

9. Nemá zájem o sex s vámi. Proč? Protože ho má jinde... 

10. Všímáte si, že se nějak mění jeho program? Začal chodit na jógu v deset večer??? Upřímně? Kdo chodí na jógu v deset večer...  

11. Nechce s vámi spát v posteli. Najednou mu je malá, vadí mu vaše chrápání nebo potřebuje prostor.  

12. Už s vámi tolik nemluví. Slyšela jsem dříve o každé minutě jeho dne? Co dělal... Co jedl... Teď už nemá potřebu to s vámi sdílet. Mož to říká někomu jinému.  

13. Je velmi podrážděný. Vadí mu i maličkosti, kterých by si jinak ani nevšiml.  

14. Nedívá se vám do očí.  

15. Žárlíte a jste nervózní. Věřte svému šestému smyslu. Pokud jste taková nikdy nebyla, pravděpodobně podvědomě víte, že něco není, jak má být.  

16. Pokud se o sebe začne víc starat, lépe se oblékat, a dokonce i cvičit, může to být špatným znamením... 

Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete znalost Zásad ochrany soukromí Burda – BURDA Praha bude s Vašimi údaji pracovat zejména k zasílání newsletteru, nabídek a novinek. Odhlásit se můžete kdykoliv.
* povinná pole