Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

Podle této studie lidé raději darují orgán, než aby experimentovali v posteli 

Text: Tatiana Urbanová, Foto: Unsplash/11.1.2020
Co jsou lidé ochotní obětovat pro lásku?  

Svátek zamilovaných je v podstatě za rohem, a tak se naše pozornost pomalu obrací na téma lásky, zamilovanosti a samozřejmě sexu. Valentýn je tu od toho, že zajdete do nějaké hezké restaurace, možná dostanete pěkný dárekmísto dezertu si spolu vlezete do peřin a budete se snažit uspokojit i svůj sexuální apetit a možná vyzkoušíte i něco nového, neotřelého... Omyl!  

Jak to tak vypadá, nedávná studie poukazuje na fakt, že lidé odmítají experimentovat v sexuální oblasti. Dokonce jsou z této myšlenky tak “nenadšení”, že by raději darovali orgán, než aby se odvázali a popustili uzdu svým vášním.  

Tento výzkum provedl GalaBingo.com ve Velké Británii, účastnilo se ho více než 2000 respondentů, kteří setrvávali v dlouhodobých vztazích a jeho výsledky se ukázaly být více než zajímavé. Přibližně polovina lidí (42 %) byla ochotná se přestěhovat do zahraničí kvůli partnerovi, 41 % z nich by své milované polovičce darovala orgán, ale jen 16 % dotazovaných bylo ochotných okořenit svůj sexuální život. Přesně 42 % zúčastněných bylo ochotných změnit práci pro své milé a 34 % by pak čelilo svému strachu, pokud by to umožnilo jejich partnerovi či partnerce zažít něco, o čem vždy snili.  

Čtěte také: Seznamka na základě našeho DNA. Jak by fungovala?
 

Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
MarieClaire logo
Close dialog icon

přejít na web

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete, že jste se seznámili se Zásadami ochrany soukromí Burda International CZ s.r.o.

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.

Reklama