Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

Podcast - Superženy Marie Claire

V roce 2007 zdolala nejvyšší vrchol světa Mount Everest, letos Klára Kolouchová přidala Kančendžengu i Horu smrti, obávanou K2. S Pavlínou Wolfovou si ale povídala nejen o lezení. Řeč přišla také na další vrcholovou disciplínu – vysoký management, ale i na rodinu a na to, která z kamarádek naší moderátorky nosí ty nejbarevnější boty.

Budoucnost patří ženám! Na tom se jednoznačně shodly dvě navýsost zajímavé osobnosti, Diana Rádl Rogerová, vedoucí partnerka společnosti Deloitte, a moderátorka Pavlína Wolfová. Diana ale Pavlíně v rozhovoru prozradila mnohem víc: třeba čím chtěla být jako malá, co to znamená vést firmu 21. století či jak vypadá inkluzivní leadership v praxi. A protože jsou to ženy silné a inspirativní ve všech směrech, řeč došla i na luxusní obutí! Poslechněte si jejich rozhovor, protože vám vlije do žil chuť dělat věci jinak!

Podcast si můžete poslechnout také na Spotify a Apple Podcasts.

Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete znalost Zásad ochrany soukromí Burda – BURDA Praha bude s Vašimi údaji pracovat zejména k zasílání newsletteru, nabídek a novinek. Odhlásit se můžete kdykoliv.
* povinná pole