Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

PODCAST: Martina Grygar Březinová o novodobých leaderech

Text: Tatiana Urbanová, Foto: Archiv/5.2.2020
"Pomáhat leaderům dosáhnout svého maximálního potenciálu a objevovat způsoby, jak mohou využívat své schopnosti k vytvoření lepšího světa pro nás všechny, je tou nejvíce inspirující a naplňující součástí mé práce."

Dříve auditorka, finanční a poté generální ředitelka velké firmy, dnes konzultantka. Dlouhodobými tématy Martiny Grygar Březinové jsou diverzita a odpovědný leadership. „Leader je někdo, kdo žije svůj život v souladu sám se sebou a je inspirativní pro ostatní,“ říká žena, která věří, že dnes je pro správného vůdce důležitá spíše emoční inteligence než technické dovednosti, na kterých se stavělo v minulosti. V novém podcastu se například dozvíte, v čem start-up funguje jinak než korporace či jaká zásadní změna se udála ve vnímání školství, ale to není zdaleka vše...

Další díly podcastu Superženy můžete poslouchat na SpotifyApple Podcasts nebo na našem webu

Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete znalost Zásad ochrany soukromí Burda – BURDA Praha bude s Vašimi údaji pracovat zejména k zasílání newsletteru, nabídek a novinek. Odhlásit se můžete kdykoliv.
* povinná pole