Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

PODCAST: Magdalena Souček dělá co ji baví, a to s noblesou. Možná proto je jednou z nevlivnějších žen Česka!

Text: Tatiana Urbanová, Foto: STANISLAVA PECKOVÁ/11.3.2020
"Neodděluji práci od soukromí, řeším všechno, co je potřeba řešit."

Magdalena Souček, Country Managing Partner společnosti EY, moderátorce Pavlíně Wolfové prozradila, jaké to bylo, začínat v emigraci odříznutá od rodiny úplně znova v jiném oboru, ale také, jak vypadalo v divokých 90. letech zakládání české pobočky nadnárodního poradenského kolosu. “Dělám naplno, co mě baví, slaďování pracovního a soukromého života pro mě nikdy nebyl problém,” říká žena, jejíž síla a noblesa jsou nesmírně inspirativní. 

Také nám prozradila jak jsou na tom podle ní ženy v profesním žvivotě v dnešní době: "žen v byznysu je čím dál tím víc. A jsou konečně více asertivní. Asertivita je hodně důležitá. Ženská nátura má v sobě rys, že si říká, že když dobře pracuji, on si mne někdo všimne, pochválí mě a povýší. Dnes už si ženy uvědomují, že si za svým musí jít. Začínaly jsme s velmi nízkým sebevědomím, jehož hodnota se postupně zvyšuje. Na světových úrovních sice ještě nejsme, ale posouváme se správným směrem."

Další díly podcastu Superženy můžete poslouchat na SpotifyApple Podcasts nebo na našem webu.

Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete znalost Zásad ochrany soukromí Burda – BURDA Praha bude s Vašimi údaji pracovat zejména k zasílání newsletteru, nabídek a novinek. Odhlásit se můžete kdykoliv.
* povinná pole