Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

Počkat! Vzali se o víkendu Miley Cyrus a Liam Hemsworth?  

Text: Tatiana Urbanová, Foto: Getty images, Instagram/26.12.2018
Konečně! Přejeme všechno nejlepší!  

Zatímco nás rozptylovaly dárky, pohádky a vánoční shon, Miley Cyrus a Liam Hemsworth se tiše vzali! Nebo to tak alespoň vypadá, pokud tedy netráví běžně soboty v bílých svatebních šatech, nekrájí spolu dorty a nezdobí si byt balónky Mr. And Mrs... 

A co o této domácí svatbě vlastně víme? Informací máme jen málo, a to ze sociálních médií. Přítel páru, surfař Conrad Carr sdílel stories na Instagramu, kde má na sobě Miley krásné bílé šaty, které jí padají z ramen, přirozený make-up a volně rozpuštěné blond vlasy. Liam stojí opodál v krásně nažehleném smokingu, kolem jsou skleničky s šampaňským a dvouvrstvý bílý dort. Ano, tohle opravdu vypadá jako svatba!!! Obzvláště v případě této dvojice, která je velmi netradiční a úpěnlivě si střeží své soukromí.  

Miley a Liam se poprvé setkali v roce 2009, kdy spolu natáčeli film The Last Song. Od tohoto okamžiku se tento pár scházel a rozcházel až do roku 2016, kdy to konečně vypadalo, že už spolu zůstanou navždy! A to se teď snad i potvrdilo! A my jsme šťastní za ně.  

Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete znalost Zásad ochrany soukromí Burda – BURDA Praha bude s Vašimi údaji pracovat zejména k zasílání newsletteru, nabídek a novinek. Odhlásit se můžete kdykoliv.
* povinná pole