Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

Počkat! Je Taylor zasnoubená? 

Text: Tatiana Urbanová, Foto: Getty images, Netflix/6.2.2020
Prosím, ať je to pravda, protože tohle by byla svatba, na kterou bychom se hrozně těšili!!!  

Na Netflixu se objevil nový dokument o Taylor Swift “Miss Americana” a někteří bystří fanoušci si všimli, že při rozhovoru v šatně má zpěvačka na prstu obrovský třpytivý diamant! A to na prsteníčku levé ruky! To samozřejmě vyvolalo vlnu spekulací, zda náhodou není zasnoubená se svým dlouholetým přítelem Joe Alwynem, kterému v dokumentu sladce řekne, že ho miluje. Takže měli bychom se připravovat na svatbu tohoto roku??? 

Taylor v dokumentu mluví o tom, jak nepodporuje republikánskou senátorku Tennessee Marshu Blackburn, otevře se o svém problému s přijímáním potravy a o těžkém období, kdy její matka prodělala rakovinu. Když vysvětluje: “chci být na té právně straně historie,” na prstu se jí leskne velký diamant ve tvaru hrušky. Ačkoliv je celkem složité jej spatřit na screeanshotech ze seriálu, ve videu je to jednodušší. A my vám zaručujeme, že jestli je tato popová megahvězda opravdu zasnoubená, již brzy její prsten znovu spatříme! Protože mediální fotografové ji teď budou jistě hlídat jako ostříži.  

Taylor o svém vztahu s Alwynem moc nemluví a raději, si po zkušenostech z minulosti, své soukromí pečlivě hlídá. Navíc se kvůli matčině nemoci stáhla poslední dobou do ústraní. Ale spolu s novou hudbou, kterou nedávno vydala ji pravděpodobně budeme vídat nyní častěji. A když vezmeme v potaz její novou desku a speciálně song “Lover”, který je milostným sonetem právě jejímu partnerovi, možná, že opravdu nebudeme muset čekat na tuto hvězdnou veselku dlouho.  

Čtěte také: PLAYLIST: Songy roku 2020, které budete poslouchat nonstop

Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete znalost Zásad ochrany soukromí Burda – BURDA Praha bude s Vašimi údaji pracovat zejména k zasílání newsletteru, nabídek a novinek. Odhlásit se můžete kdykoliv.
* povinná pole