Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

PETRA ONDRUŠOVÁ: Oslavu si zaslouží ti, kdo odvážně kráčejí za svými sny

Foto: Česká Spořitelna/15.11.2018
Prémiovému bankovnicví zasvětila svou kariéru. V péči o movité klienty Petra Ondrušová ráda posouvá hranice toho, co je možné.

Dva roky řídí výjimečnou službu bankovnictví pro náročnou klientelu Erste Premier. Její tým čítá téměř dvě stě lidí, kteří spravují portfolio více než 33 tisíc klientů.

Máte recept, radu, jak si vybrat toho nejlepšího bankéře?
Vedle odbornosti je velmi důležité, aby vás váš bankéř poslouchal a reagoval na vše, co potřebujete, v tu chvíli, kdy to potřebujete. Nejlepší bankéř je ten, kterému můžete plně důvěřovat a můžete se na něj zcela spolehnout. Naši klienti Erste Premier navíc oceňují flexibilitu našich bankéřů, jejich schopnost poradit si s čímkoliv a jejich otevřenost.

Co vlastně nabízí služba Erste Premier?
Bankovní a investiční poradenství s vysokým standardem služeb. Individuální péči klientovi poskytuje Premier bankéř, který na základě znalosti klientových potřeb a cílů přichází s výjimečnými možnostmi pro zhodnocení majetku, financování nemovitostí či zajištění rizik. Zároveň může nabídnout i nefinanční zážitky, třeba setkání s inspirativními lidmi. V říjnu se naši klienti mohli potkat s velkou porcí inspirace na unikátní přehlídce Designblok, užít si jeho doprovodné aktivity a potkat se s mnoha zajímavými lidmi, třeba přímo v naší odpočinkové zóně.

Kolikátý je to váš ročník Designbloku?
Designbloku fandíme už devět let a vždycky se na něj moc těšíme. S mírnou nadsázkou se dá říci, že v Erste Premier jsme se letošního tématu Oslava chopili už na začátku září, kdy jsme spustili novou kampaň: ve spolupráci s ilustrátorkou Eliškou Podzimkovou jsme vytvořili slavnostně laděné vizuály, které věnujeme právě našim klientům. Je to taková oslava jejich tvrdé práce, odvahy a vytrvalosti, s nimiž se vydali za svými individuálními cíli a sny. Je pro nás také důležitá spokojenost našich klientů, a proto veškeré své úsilí zaměřujeme na to, abychom jim byli tím nejlepším partnerem na cestě k úspěchu.

Eliška Podzimková se podílela i na Designbloku?
Interiér naší odpočinkové zóny nám i letos navrhlo studio BOA design, Michaela Vrátníková a Petr Mikošek se inspirovali právě ilustracemi Elišky.

Co se vám osobně na přehlídce líbilo nejvíc? A pořídila jste si něco?
Jsem z Designbloku každoročně nadšená a ráda se jím nechám inspirovat. Nadchla mě originální móda a doplňky - do mého šatníku několik nových kousků přibylo. Zaujaly mě také neotřelé designové brýle, ale  i prezentace firemních značek.

Máte ráda luxus?
Rozhodně! Nedokážete si představit, jak luxusní je mít pro sebe nerušenou hodinu volna a věnovat ji jen sama sobě. Pojem luxusu se v posledních letech výrazně proměnil. Pro každého to znamená něco jiného, někdo se drží světoznámých značek, jiný oceňuje právě čas, který mohou věnovat sobě nebo svým blízkým. Myslím si, že tím nejcennějším, co můžete získat, je právě čas. My si to v Erste Premier velmi uvědomujeme a proto našim klientům vycházíme maximálně vstříc, snažíme se jejich požadavky řešit tak, aby je stály co nejméně času.

Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
MarieClaire logo
Close dialog icon

přejít na web

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete, že jste se seznámili se Zásadami ochrany soukromí Burda International CZ s.r.o.

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.

Reklama