Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

PAVLÍNA LOUŽENSKÁ: Tři malá rozhodnutí

Foto: Archiv/21.1.2020
Dříve věřila v jednorožce, teď se naučila věřit v sama sebe. A v to, že když se spojíme, budeme silnější. I proto založila Pavlína skupinu #HolkyzMarketingu, která dnes má přes 20 000 členek. Dlouhodobě se věnuje marketingu a byznysu pro startupy, ať v Rekola Bikesharing, nebo Google. Píše blog pavlinaspeaks.com a na Instagramu a Twitteru je jako @pavlina_speaks. 

Vytvořit si zvyk může trvat až 250 dní. To je daleko za hranicí novoročního předsevzetí většiny z nás. Ale jsou věci, které se dají změnit k lepšímu hned teď, bez čekání. Drobné krůčky s ohromným dopadem.

1. Jsem snobská.
Aesop mýdlo na umyvadle, lněné povlečení, uzená Maldon sůl na vajíčka, tričko z biobavlny a černý sezam na rýži. Seznam, který zní jako návod na život od Gwyneth Paltrow, přitom stojí jen méně než pětikorunu denně. Nechci se jednou za rok vydat pod záminkou #selflove na masáž, ale chci nacházet štěstí v co nejvíce momentech dne. Dávat sama sobě najevo, že za to stojím teď a tady, každý den, 365 dní v roce. Tak hledám, co všechno si zaslouží velké zlepšení (za malé peníze). Od utěrek až po čtyřvrstvý toaletní papír. Co jde udělat už dneska? České značky pro malé každodenní chvíle štěstí? Jeden talíř od Výpečky, mýdlo na ruce od Mylo, lampička z Nanovo a utěrky z Nila se dají koupit online. A na rozdíl od šatů nevyjdou z módy.

Jaké další "předsevzetí" si dala Pavlína Louženská se dozvíte v únorové Marie Claire, kterou najdete právě teď na stáncích.

Čtěte také: Chcete začít šetřit? Takhle se vám to povede den za dnem...
 

Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
MarieClaire logo
Close dialog icon

přejít na web

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete, že jste se seznámili se Zásadami ochrany soukromí Burda International CZ s.r.o.

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.

Reklama