Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

Pandora a Warner Bros Consumer Products představí kolekci inspirovanou světem Harryho Pottera

Foto: Warner Bross/24.8.2019
Výsledkem celosvětové spolupráce bude představení ručně dokončovaných šperků inspirovaných ikonickými filmy o Harry Potterovi. Šperky budou k dostání od listopadu ve všech prodejnách značky Pandora. 

Pandora oznámila svou spolupráci se společností Warner Bros. Consumer Products na výrobě šperků ve stylu Harryho Pottera. Ještě letos Pandora poprvé představí kompaktní kolekci 12 ručně dokončovaných šperků, která bude obsahovat korálky, přívěsky a náramek inspirovaný ikonickými postavami a symboly z filmů o Harry Potterovi.

Kreativní ředitel a manažer značky Pandora Stephen Fairchild se o spolupráci vyjádřil následovně: „Harry Potter po generace přináší radost a víru, že kouzla existují, a zákazníci Pandory po této kolekci touží již léta. Šperky Pandora vdechují život osobním příběhům. Témata přátelství, lásky a hrdinství, o nichž Harry Potter vypráví, jsou obdivovatelům Pandory blízká. Nesmírně nás těší, že tuto kolekci můžeme představit našim věrným zákazníkům po celém světě.“ 

Při navrhování kolekce se Francesco Terzo a A. Filippo Ficarelli, kreativní ředitelé značky Pandora, nechali inspirovat ikonickými postavami, aby tak vytvořili ručně vyráběné šperky, které oslavují jak Pandoru, tak i Harryho Pottera.

Kolekce Harry Potter x Pandora bude k dostání v prodejnách Pandora po celém světě od 28. listopadu 2019.

#HarryPotterxPandora

Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
MarieClaire logo
Close dialog icon

přejít na web

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete, že jste se seznámili se Zásadami ochrany soukromí Burda International CZ s.r.o.

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.

Reklama