Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

Pandora slaví 20 let svého ikonického náramku s přívěsky

Text: Tatiana Urbanová, Foto: Archiv/25.1.2020
Společnost Pandora oslavuje v průběhu roku 2020 svůj klasický náramek s přívěsky Pandora Moments, šperk, který zachycuje celý vesmír příběhů pro lidi kdekoli ve světě, v novém vydání limitované edice, která obsahuje 12 originálních přívěsků z archivů společnosti Pandora.

Během roku 2020 si společnost Pandora připomíná klíčový okamžik svých dějin oslavou věnovanou svému ikonickému náramku s přívěsky. Náramek s přívěsky Pandora Moments, proslavený po celém světě a milovaný jako nositelné sebevyjádření prostřednictvím šperků, byl poprvé uveden v roce 2000. Pandora oslaví dvě desetiletí náramku různými aktivitami po celém světě i v Kodani, rodném městě této značky.

Každý měsíc v roce 2020 spatří světlo světa a bude znovu uvedena speciální kolekce 12 nejoblíbenějších přívěsků Pandora formou limitované edice, která je předurčena k tomu, aby se ihned stala sběratelskými kousky. Řada přívěsků limitované edice 2020, zhotovená k oslavě 20 let jejich sbírání a poslání sdělovat příběhy nositelů šperků Pandora, bude mít na každém přívěsku speciální punc označující 20 let a přívěsky budou dodávány s osvědčením o pravosti, což přispěje k jejich sběratelské hodnotě. Každý přívěsek bude v nabídce až do vyprodání.

První přívěsek byl uveden 20. ledna a je možné ho zakoupit online nebo ve vybraných prodejnách po celém světě. Kolem 20. dne každého měsíce bude uveden vždy jeden přívěsek až do prosince 2020.

Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete znalost Zásad ochrany soukromí Burda – BURDA Praha bude s Vašimi údaji pracovat zejména k zasílání newsletteru, nabídek a novinek. Odhlásit se můžete kdykoliv.
* povinná pole