Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

Otestujte a vyhrajte luxusní pračku Samsung QuickDrive! 

Foto: Samsung/11.2.2019
Protože mít prázdný koš na prádlo znamená ty nejlepší 2,1 sekundy z celého týdne. 
Reklama

Domácí práce... co o nich říciJe to zkrátka past, do které se chytíte, jakmile opustíte hnízdo domova a založíte si vlastní rodinu. Jsou nutné, ale také vám občas připadají jako kdybyste uvízla v otočných dveřích??? (#neverendingstoryMy vás chápeme, a protože vám chceme tyto okamžiky povinností ulehčit, abyste měla více času na své nejbližší i na sebe, můžete s námi vyhrát pračku Samsung QuickDrive model WW90M649OPM/ZE za neuvěřitelných 22 990 Kč!!! 

Co proto musíte udělat? Vyplňte náš formulář a zašlete fotografii (ideálně i s rodinou), kam chcete pračku umístit. Pak už nám jen napište, proč bychom měli vybrat právě vás! Pokud zvítězíte, přivezeme vám pračku na testování. Poté, co na ni napíšete recenzi, vám již tento pomocník v domácnosti zůstane!  

Hlásit do soutěže se můžete do 17. února. Soutěžní formulář naleznete ZDE.

Dvakrát rychlejší praní. Více volného času 
Technologie QuickDrive zkracuje čas praní až o 50 % a šetří až 20 % energie, přitom však nijak nesnižuje kvalitu praní. Unikátní konstrukce bubnu Q-Drum™ umožňuje nezávislé otáčení bubnu a zadní stěny pračky, takže se oblečení v pračce pohybuje efektivněji a praní je tak rychlejší, účinnější a šetrnější ke tkanině.  

Díky programu Super Speed snížíte běžnou dobu praní o 34 procent. Vyperete tak už za 39 minut. Technologie QuickDrive šetří čas pomocí efektivnějšího pohybu oblečení v pračce a Eco Bubble pomáhá vyčistit i odolné skvrny. Funkce Speed Spray s duálním vstřikováním vody a konstrukce bubnu Swirl+ pak pomáhají dosáhnout rychlejšího máchání a vyšších otáček. 

Zapomněla jste dát vyprat kus oblečení? Nevadí! Funkce AddWash umožňuje jednoduše přidat prádlo i po spuštění pracího cyklu. Také můžete dodat například ručně prané oblečení, které chcete vymáchat nebo odstředit...  

Technologie Eco Bubble navíc zajišťuje mimořádně výkonné praní, a to dokonce i při nízkých teplotách. Prací prostředek se změní v aktivní pěnu, která rychle proniká do tkaniny a snadno odstraňuje nečistoty, přičemž tkaninu chrání a šetří energii. 

Soutěžní formulář naleznete ZDE.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama