Přejít k hlavnímu obsahu

OTESTUJTE S NÁMI: Kde se skrývá tajemství krásných vlasů? 

Text: Tatiana Urbanová, Foto: Kérastase/14.9.2018
Získejte vlasovou péči Kérastase a podělte se s námi o svou zkušenost s ní!

Krásné vlasy občas mluví hlasitěji než slova. Pokud jim nedopřejete dostatečnou a kvalitní pozornost, působí často mdle a bez života. Zjistili jsme, že řada z vás své kadeře často zanedbává, proto vám nabízíme jedinečnou možnost otestovat luxusní produkty značky Kérastase. Zvolit můžete ze čtyř kompletních řad přesně podle potřeb vašich vlasů. Stačí jen vyplnit formulář! Poté vybereme čtyři z vás (jednu z každé řady), které obdrží balíček složený z plnohodnotných produktů určených k testování, abyste nám mohly zprostředkovat svou zkušenost s péčí na vlasy Kérastase. Nechte své vlasy promluvit za vás!

Vybrat si můžete ze čtyř jedinečných řad:  

Résistance Extentioniste 
Nová luxusní řada Extentioniste Résistance pro citlivé vlasy toužící po délkách naplňuje všechny vaše sny o krásných, zdravě vypadajících dlouhých kadeřích, kterých nyní dosáhnete již za 3 měsíce! (Průměrná doba, za níž vlasy vyrostou až o 4 cm.) Šamponová lázeň Bain Extentioniste podporující délku využívá komplex Creatin R pro posílení vnitřní struktury vašich vlasů a pro obnovu dokonalé kondice vlasového vlákna. Hloubková péče Masque dopřeje vlasům regeneraci a posílí konečky vlasů. Scalp sérum Extentioniste se postará rychlejší růst zdravých a pevných délek. Nanáší se 1x denně na vlasovou pokožku a do vlasů. 

Elixir Ultime
Zkrášlující šamponová lázeň Elixir Ultime vaše vlasy nezatíží a dodá jim ještě větší lesk díky vzácnému kaméliovému a posvátnému marulovému oleji. Lehká péče dodá hřívě dostatečnou výživu a bohatý lesk. Ikonický olej řady Elixir Ultime L´Huile Original jednotlivé prameny zjemní a vy si tak budete užívat krásně zářivé a hebké vlasy po několik dní. 

Aura Botanica Riche
Značka Kérastase odpovídá na neustále zvyšující se potřebu přirozené luxusní vlasové péče, která přináší profesionální výsledky. Odpověď je jednoduchá: AURA BOTANICA. Bain Micellaire Riche Bohatá je aromatická šamponová lázeň pro suché až velmi suché vlasy, která má 96 % přírodní původ. Obsahuje olej z amazonských para ořechů a thajský olej z rýžových otrub. Masque Fondamental Riche - hloubkově vyživující maska pro suché a zcitlivělé vlasy má 97 % přírodní původ a vaše kadeře krásně provoní a regeneruje. Lait De Soie neboli tvarující mléko pro jemné, oslabené vlasy obsahuje zodpovědně získávaný kokosový olej ze Samoy a arganový olej z Maroka. Přináší uhlazení, disciplínu, usnadňuje rozčesávání a pomáhá regulovat krepatění. Dokonce také chrání vlasy před teplem.

Reflection Chromatique 
Jako poslední můžete zvolit kompletní multiochrannou péči pro barvené vlasy. Řada produktů s inovovaným komplexem Système Capture Advanced je obohacena o Chelator Complex, který dodává barveným nebo melírovaným vlasům multifunkční ochranu proti vlivům z vnějšího prostředí. Bain Chromatique / Riche zanechá vlasové vlákno je hebké, lesklé a lehké. Barevné odlesky jsou chráněny a konečky jdou snadno rozčesat. Masque Chromatique představuje intenzivnější péči, kterou prostě musíte otestovat na vlastní kůži. 

Registrace byla ukončena.

Aktuální číslo
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete znalost Zásad ochrany soukromí Burda – BURDA Praha bude s Vašimi údaji pracovat zejména k zasílání newsletteru, nabídek a novinek. Odhlásit se můžete kdykoliv.
* povinná pole