Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

Otestovaly jsme Philips Lumea! Jak u nás dopadl?

Foto: Philips Lumea/7.11.2019
Kolem zařízení Philips Lumea je teď všude hodně povyku. Proto jsme se chtěly (doslova) na vlastní kůži přesvědčit o tom, jestli opravdu stojí za investici. Otestovaly jsme ho a tady je náš verdikt. 

Výrobce slibuje hladkou pokožku snadno a bezbolestně. Jak obstálo domácí IPL ošetření Lumea v testu naší redakce? Philips Lumea chloupky ani nevytrhává, ani neholí, ale pouze dlouhodobě uspává. Díky tomu je celý proces naprosto bezbolestný, bezpečný a s dlouhodobým efektem. Světlo, které Lumea vysílá, pohlcuje melanin v chloupcích a posílá jej dále ke kořínkům.

Ty jsou posléze uspány, chloupky samy vypadnou a jejich další růst se výrazně zpomalí. Po prvních třech ošetřeních se můžete těšit až na 92% redukci chloupků a přibližně po 12 ošetřeních už se budete moci radovat z nádherně hladké pokožky až na 6 měsíců.

Kristýna, beauty editorka
Manipulace s Lumeou je jednoduchá a praktická (nikde vám nepřekáží napájecí kabel). Po ošetření nezůstává nepořádek, pokožka není podrážděná a nedochází ani k zarůstání chloupků, což beru jako velké plus. Výsledky byly vidět už po třech týdnech. Chloupky přestávají růst, a to mám za sebou teprve dvě použití.

Tatiana, online editorka
Jsem tmavší fototyp a po pár použitích musím říct, že Lumea funguje skvěle. Baví mě nejrůznější nástavce, díky kterým se dostanu opravdu všude, i to, že si můžu sama volit intenzitu ošetření podle potřeby. Jsem ráda, že konečně existuje alternativa k zdlouhavému holení žiletkou či bolestivé epilaci.

Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete znalost Zásad ochrany soukromí Burda – BURDA Praha bude s Vašimi údaji pracovat zejména k zasílání newsletteru, nabídek a novinek. Odhlásit se můžete kdykoliv.
* povinná pole