Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

OPRAVDOVÝ PŘÍBĚH: Jak se Meghan a Harry seznámili? Šli na rande na slepo 

Text: Tatiana Urbanová, Foto: Getty images/1.5.2019
Jestli potřebujete v životě trochu romantiky, čtěte dál! 

Od té doby, co oznámili Harry a Meghan své zásnuby v listopadu roku 2017, sbíral celý svět střípky jejich romantického příběhu a každý toužil vědět, jak se tento krásný pár seznámil. Ačkoliv se dlouho věřilo, že byli představeni společnou známou, designérkou Mishou Nonoo, jejíž manžel chodil s Harrym a Williamem do školy, nyní, díky nové knize Katie Nicholl “Harry and MeghanLifeLoss and Love” víme, jak to bylo doopravdy!  

Byl teplý červencový večer, kdy byla Harrymu představena kalifornská herečka Meghan Markle a on byl okamžitě okouzlen. Dvojici seznámila Violet von Wetenholz, dcera slavného lyžaře Barona Pierse, dlouholetého přítele prince Charlese. Ta trávila s Meghan léto, protože pracovala pro Ralpha Laurena a herečku oblíkala na focení pro Suits. A jelikož jako správná dobrá víla z pohádek tušila, že by si mohli tihle dva rozumět, domluvila jim rande – tedy dala Harrymu na Meghan číslo.  

Budoucí pár se hned pár dní poté setkal a Harry okamžitě věděl, že našel tu pravou. Meghan byla úplně jiná než dívky, které dosud “vídal”. Nejenže byla nádherná, ale také měla energii, byla temperamentní a vášnivá. Byla starší než on a vyzařovalo z ní charisma, které ho velmi přitahovalo. Velmi rychle se začali scházet pravidelně. Hledali si soukromé salonky v restauracích, skryti před zraky paparazzi a u lahví chlazeného růžového vína se poznávali. Bylo to přirozené a natolik si seděli, že spolu jen pouhých pár týdny poté odjeli do Botswany. Harry se k začátku jejich vztahu vyjádřil takto: “hvězdy nám byly nakloněny a vše bylo naprosto perfektní” a my musíme říci, že opravdu bylo.  

Čtěte také:
Svatba? Zn. udržitelně!
Princ Harry a Megan Markle boří Instagram
Princ William měl údajně těsně před Kate “žhavý románek” 

Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
MarieClaire logo
Close dialog icon

přejít na web

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete, že jste se seznámili se Zásadami ochrany soukromí Burda International CZ s.r.o.

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.

Reklama