Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

Olej pro neodolatelné vlasy? Elixir Ultime od Kérastase

8.11.2018
Nechte vaše vlasy zazářit!

Bohatá hříva, kterou se chlubila Trojská Helena. Oslnivý lesk, díky kterému nejednou zazářila Boticelliho Venuše. I tato a další oslavná adjektiva vystihují klenot mezi vlasovými přípravky, péči Elixir Ultime od Kérastase.

Spojení marulového a kaméliového oleje dodá déletrvající výživu, lesk a lehkost pro všechny typy vlasů, nezávisle na barvě, délce a hustotě. Boří zažité mýty, že olejová vlasová péče zatěžuje jemné vlasy a tak ženy, které neoplývají hustou kšticí, by se měly takovým produktům obloukem vyhnout. Naopak. I jemné vlasy potřebují vyživit a díky řadě Elixir Ultime nemusíte snižovat ze svých nároků na bohatost kštice a regeneraci.

Postup je jednoduchý
Šamponová lázeň Elixir Ultime Bain je první krok k dosažení úchvatné hřívy. Následuje lehká péče pro jemné vlasy nebo hloubková péče pro výživu silných vlasů. Ve finálním kroku – do konečků suchých nebo mokrých vlasů naneste dvě kapky vlasového oleje. Vlasy získají potřebnou hydrataci. Vlasový olej lze použít také jako noční kúru – naneste více kapek do vlasů, vmasírujte a nechte přes noc působit. Ráno vlasy umyjte v daném postupu péče Elixir Ultime.

Pro ještě větší efekt a garanci správného používání produktů značky Kérastase doporučujeme absolvovat krátkou diagnostiku u vašeho kadeřníka, experta značky Kérastase, na kadeřnickém salonu. Služba je bezplatná a zabere 5 minut.

Vyhledejte si nejbližší salon ve vašem okolí: https://hair-salons.kerastase.com/

Reklama
Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete znalost Zásad ochrany soukromí Burda – BURDA Praha bude s Vašimi údaji pracovat zejména k zasílání newsletteru, nabídek a novinek. Odhlásit se můžete kdykoliv.
* povinná pole