Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

Odhozené panenky získávají díky Sonie Singh přirozený vzhled

Tree Change Dolls
Text: Tereza Čaladi, Foto: Archiv/4.9.2020
Tasmanská umělkyně panenky recykluje a dává jim reálnější vzhled. No jak by nás to mohlo neoslovit?
Reklama

Jak se zdá, mnoho výrobců hraček se v poslední době snaží, aby panenky, které vyrábějí vypadaly více reálně. S jedním takovým nápadem přišla již před pěti lety i Sonia Singh z Tasmánie. Když byla malou holčičkou, moc ráda si hrála s panenkami, nyní má dceru a to ji částečně inspirovalo ke změně současných přehnaně nalíčených panenek. Začala tak zkupovat z tasmánských bazárků staré panenky Bratz, doma je odlíčila a dala jim novou tvář. Spolu s její maminkou jim následně upletly či ušily oblečky a panenky poté vypadaly jako „normální“ holky, které mají maximálně přirozený make-up.

Potom, co panenky umístila na svůj Facebook, ozvalo se jí hned několik zájemců a pozitivních ohlasů. Svou značku nazvanou Tree Change Dolls stále rozjíždí, byla by však nerada, kdyby se stala pouhým byznysem. Panenky tak stále vyrábí sama doma a jednou za měsíc je umístí do e-shopu, kde je možné si je objednat. Obvykle to bývá první středu v měsíci, což nyní připadá na 2. září. Vedle toho je na jejím e-shopu také možné zakoupit návody na pletení oblečků na panenky či na vlastní proměnu panenek, přičemž některé z nich jsou dostupné i na YouTube.

Čtěte také: Barbie je i pro tatínky!

Reklama
Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
MarieClaire logo
Close dialog icon

přejít na web

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete, že jste se seznámili se Zásadami ochrany soukromí Burda International CZ s.r.o.

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.

Reklama
Reklama
Reklama