Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

Oční linka z vás udělá šelmu i svůdkyni

Foto: L'Oréal/7.7.2019
Říká se, že na ženské tváři dokáží nejvíce zaujmout rty nebo oči. Právě očím může správné líčení přidat na půvabu. Jedním z pomocníků k dosažení dokonalého výsledku je oční linka. S tímto šikovným pomocníkem dokážete svůj pohled zvýraznit, orámovat, prohloubit, vytvarovat a dodat mu uhrančivost.

Ať už se rozhodnete pro oční tužku nebo tekuté oční linky, které jsou právě v kurzu, záleží na vás. Pokud mají správný aplikátor a vy máte šikovnou ruku, výsledek dokáže ohromit. V roce 2019 je trendem geometrický vzhled očí. Bojíte se, že budete pro dokonalý výsledek potřebovat hodně tréninku? Ale to před si platí při ženském líčení ve všeobecnosti, zkoušejte nové trendy, výsledek stojí za to.

Oči podle svých představ
Jestliže toužíte po lince, která vám zaručí dlouhotrvající výdrž, jednoduchou aplikaci a pronikavě černou barvu, je linka s hrotem Flash Cat Eye pro vás ta pravá. Tenký, flexibilní hrot vám zajistí preciznost od vnitřního až po vnější koutek a složení s uhlově černými pigmenty intenzivní barvu pro výrazný pohled.

Co když jsou linky na obou očích jiné, mají různou délku, jsou příliš silné, nebo naopak, příliš tenké? Nevěšte hlavu, součástí linky je velký pomocník – odnímatelná šablona na víčku, kterou stačí přiložit k vnějšímu koutku oka a vykreslit tak perfektní ocásek přímo podle vašich představ. Ideální tvar a délka ocásku závisí na tvaru oka a vašich preferencích.

Voděodolnost a jednoduchá aplikace
Pokud se chystáte k vodě nebo protancovat celou noc a chcete mít po celou dobu neodolatelný a svůdný pohled, je voděodolná tekutá linka na oči v peru Hyper Precise od Maybelline NY to pravé pro vás. Díky jedinečnému aplikátoru dokáže vykouzlit plnější a preciznější linku od vnitřního až po vnější koutek oka.

Hledáte linku, která má krásnou, sytou, černou barvu, rychle po aplikaci zaschne a neobtiskuje se na víčka? Přesně tato kritéria splňuje linka Sensational od Maybelline NY. Jednoduchost aplikace je zaručená díky precizní špičce a stabilní rukojeti. Stačí jeden tah a linka je hotová.

Upřednostňujete raději gelovou tužku na oči? Hledáte takovou, která perfektně kreslí, není nutné na ni silně tlačit, a která lehko klouže po víčku? Navíc dlouho vydrží – její název mluví za vše - Maybelline Tattoo Liner.

Tip na závěr: Pokud máte na svém pohyblivém víčku velkou plochu na líčení, můžete experimentovat a vytvořit také pin-up linky, populární geometrické linie nebo cat eyes. Jestliže máte oči s převislými víčky, plocha na líčení je minimální, pak zvolte linky co nejtenčí.

Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete znalost Zásad ochrany soukromí Burda – BURDA Praha bude s Vašimi údaji pracovat zejména k zasílání newsletteru, nabídek a novinek. Odhlásit se můžete kdykoliv.
* povinná pole