Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

Objevte parfém, který je symbolem věčnosti

Foto: Avon/7.10.2019
Společnost AVON Cosmetics v exkluzivní spolupráci s Darou Rolins rozšiřuje portfólio svých vůní o nový dámský toaletní parfém Avon Maxima vytvořený parfumérem světové třídy s cílem zachytit věčné mládí a okamžik, kdy se žena mění na sebejistou bohyni. 

Toaletní parfém Avon Maxima
Avon Maxima byl navrhnutý z těch nejkvalitnějších surovin, aby zachytil jedinečnost a sebevědomí dávných dob, ale s moderním probuzením. Svůdná vůně je tvořená jiskřivými luxusními tóny slamihy písečné a úžasné sametové nektarinky, které jsou ozdobené věncem sambakového jasmínu. Květ slamihy píšečné symbolizuje věčnost a jeho olej slibuje mládí. Říká se, že dokáže najít rány v našem nitru a jemně je zacelit.

Dámská vůně je inspirována bohyní Hestia, která představuje koncentraci, duševní pokoj a vazbu mezi starým a novým. Jejím symbolem je kruh, ve kterém udržuje věčný oheň. Zmocněte se tak s voňavou novinkou božského ohně, nechejte vzplanout svou vnitřní sílu a zanechte po sobě výraznou stopu. Smyslný a mýtický parfém Avon Maxima ztělesňuje vnitřní ženskou věčnost spojenou s elegancí. Díky své božské vůni dává parfém ženám zářivou krásu bohyně, sílu a vyrovnanost.

V čem se považuje tvář parfému Dara Rolins za bohyni? „Tehdy, když se mi něco fakt podaří, to si potom přijdu jako bohyně! Dokážu si ten pocit náležitě vychutnant, pochválit se a být na sebe pyšná. Jsou chvíle, kdy by se tak měla cítit každá jedna z nás. Maximálně spokojená! A myslím si, že my ženy dokážeme hravě motivovat a inspirovat jiné právě tím, jak žijeme my samotné.“

Novinka je určená pro ty dámy, které preferují výrazné dlouhotrvající vůně. Chtějí zanechat stopu ve světě a touží po tom, aby jejich vůně nezůstala bez povšimnutí. Toaletní parfém vytvořil renomovaný parfumér Pascali Gaurin, jehož cílem bylo podtrhnout jedinečnost ženy, odhalit moc a silnou bohyni, která se ukrývá uvnitř každé ženy.

Jak objevíte své ženské božství? Dara pro vás má menší návod. „Myslím, že by se ženy neměly bát být na sebe pyšné. Často se setkávám se ženami, kterým chybí sebevědomí. Zbytečně. Protože každá jedna z nás je krásná. A nemyslím tím dokonalý make-up, mluvím o povaze, vlastnostech a schopnostech, které máme my ženy. Kvůli kterým jsme tak dokonalý druh! Bez nás by nebyl život. Tečka. To mluví za vše! A pokud si ještě dáme tu práci a rozvineme všechny své přirozené vlohy, stávají se z nás minimálně pro lidi, z podstaty právě pro ty, kteří pro nás představují ten nejbližší, nejužší kruh, rovná se pro ty nejdůležitější – bohyně, v tom pravém slova smyslu.“

Vyzkoušejte vůni Avon Maxima a probuďte v sobě MAXIMUM!

Uvedené výrobky jsou dostupné v aktuálním katalogu a na webu www.avon.cz, nebo u Vaší AVON Lady/Gentlemana. A nově můžete výrobky vyzkoušet v Avon Beauty Point ve Westfield Chodov.

Čtěte také:
Dara Rolins vás namotivuje svým příběhem na konferenci Dream Big

Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
MarieClaire logo
Close dialog icon

přejít na web

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete, že jste se seznámili se Zásadami ochrany soukromí Burda International CZ s.r.o.

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.

Reklama