Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

Objevte novou kolekci ECCO SHAPE

Foto: ECCO/7.11.2018
Společnost ECCO založená v Dánsku již v roce 1963 představuje jednu z předních světových obuvnických značek, která kombinuje styl a pohodlí. Po celý den si tak můžete užívat krásu obuvi ECCO a přitom se cítit pohodlně.

Díky spojení dědictví, inovativních technologií a luxusních usní zdokonaluje ECCO ikonickou kolekci ECCO SHAPE každou sezónu. V této kolekci najdete jak stylové balerínky a elegantní podpatky, tak i módní kotníčkovou obuv v Chelsea stylu – vyberete si zkrátka pro každou příležitost.

Nová kolekce ECCO SHAPE rovněž nabízí prostřednictvím technologie ECCO FLUIDFORM™ pohodlí nového tisíciletí. Tato technologie od ECCO představuje perfektní kombinaci tlumení nárazů a odpružení, díky čemuž je podporován přirozený pohyb.

Minimalistický design, nadčasová elegance a prémiová kvalita – i takto může vypadat Váš look s ECCO SHAPE. Pokud navíc doplníte svůj outfit stylovou kabelkou od ECCO, nikdo Vás už zaručeně nepřehlédne.

Kolekce ECCO SHAPE

Následuj design – objevíš ECCO

Reklama
Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete znalost Zásad ochrany soukromí Burda – BURDA Praha bude s Vašimi údaji pracovat zejména k zasílání newsletteru, nabídek a novinek. Odhlásit se můžete kdykoliv.
* povinná pole