Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

O akci Desáté narozeniny Marie Claire

Od 23. dubna do 2. května 2018 máte jedinečnou možnost zúčastnit se exkluzivní narozeninové soutěže na webu marieclaire.cz. Během těchto deseti dnů rozdáváme hodnotné dárky v podobě voucherů či produktů od společností Klenoty Aurum, Veuve Clicquot, Filofax, Kérastase, Huawei, Nespresso, Ecco, Gant, Eucerin a Ingredients. Jediné, co musíte udělat, je vyplnění soutěžního formuláře, zodpovězení soutěžní otázky a jedna z výher může být vaše.

Jak soutěžit:

* Můžete soutěžit každý den v termínu od 23. dubna do 2. května 2018.

* Jednoduše vyplníte soutěžní formulář, zodpovíte soutěžní otázku a odešlete jej.

* Po skončení soutěže bude na konci každého soutěžního článku vyhlášen vítěz.

* V případě výhry vám po skončení soutěže bude vydavatelstvím BURDA Praha, spol. s r.o., zaslán voucher či dárek, o kterou jste soutěžili.

* Seznam soutěží a link najdete na: http://www.marieclaire.cz/souteze/oslavte-s-nami-10-let-kazdy-den-soutez-o-luxusni-ceny

Využijte této jedinečné soutěže a zapojte se každý den od 23. 4. do 2. 5. 2018. Hodně štěstí!

Pravidla soutěže

Účastníkem soutěže je osoba starší 18-ti let, která pravdivě a úplně vyplnila soutěžní formulář na stránce www.marieclaire.cz. Účastník soutěže je povinen uvést: jméno a příjmení, adresu, telefonní číslo a e-mailovou adresu. Soutěžící může vyhrát pouze jednou v průběhu celé soutěže. Maximálně jedna výhra také připadá na jednu adresu.

Účastník soutěže potvrzuje, že veškeré poskytnuté údaje jsou pravdivé. Soutěže se může zúčastnit pouze jednou za den z jedné e-mailové adresy. Soutěž probíhá od 23. 4. do 2. 5. 2018. Výhercem se stává ten z přihlášených účastníků soutěže, který pravdivě a úplně vyplní registrační formulář a odpoví nejoriginálněji na otázku „Co byste popřáli Marie Claire k narozeninám?“. Platí do vyčerpání zásob. Uvedené obrázky jsou pouze ilustrativní. Na výhru nevzniká právní nárok.

Kontaktování výherců, převzetí výhry

Výherci soutěže budou zveřejněni u soutěžního článku po ukončení soutěže, tzn. po 2. 5. 2018. Soutěžící jsou povinni poskytnout součinnost k tomu, aby mohli být informováni dle předchozí věty. Pokud se nepodaří výherce soutěže kontaktovat do 30 dní po skončení soutěže, propadá výhra ve prospěch společnosti BURDA Praha, spol. s r.o.

Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete znalost Zásad ochrany soukromí Burda – BURDA Praha bude s Vašimi údaji pracovat zejména k zasílání newsletteru, nabídek a novinek. Odhlásit se můžete kdykoliv.
* povinná pole