Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

Nová péče o pleť, kterou stojí za to vyzkoušet!

Foto: Garnier/21.3.2019
Otestujte s námi novou péči Garnier BIO! Padesáti z vás pošleme balíček podle typu vaší pleti. Stačí jen vyplnit formulář! 

Hledáte účinnou péči, která vám poskytne více než jen hydrataci pleti? Představujeme vám Garnier BIO – novou řadu pleťové péče, inspirovanou tradiční znalostí bylinkářů, podpořenou expertizou Garnier v oblasti péče o pleť. Pro tuto novou řadu byly vybrány ty nejvhodnější rostliny pro každý typ pleti a přetvořeny v účinné a zároveň příjemné bio produkty pleťové péče. A vy teď máte jedinečnou možnost je otestovat! Registrovat se můžete od 21.3. do 31.3.2019

Padesát žen (25 a 25), které vyplní formulář od nás dostanou balíček na testování podle svého typu pleti, který budou testovat pět týdnů. 

25 žen se suchou a citlivou pokožkou:
Vyživující hydratační krém s arganovým olejem
Pleťový olej s levandulovým esenciálním olejem

25 žen s normální, smíšenou až mastnou pletí:
Detoxikační mycí gel s citronovou trávou
Vyvažující hydratační krém s organickým esenciálním olejem z citronové trávy

PRO KAŽDÝ TYP PLETI EXISTUJE TA SPRÁVNÁ ROSTLINA:
Dnešní doba je charakteristická rostoucí poptávkou po bio produktech. Ženy se více zajímají o složení produktů, které používají na pleť, a také o to, jak tyto produkty ovlivňují životní prostředí. Tyto poznatky jen posílily rozhodnutí značky Garnier vyvinout řadu bio péče, která je ohleduplná nejen k pleti, ale také životnímu prostředí.

1. Citronová tráva pro normální a smíšenou pleť:

TIP: Mycí gel použijte společně s čistící houbou Konjak, která je vyrobená z vlákna kořenu stejnojmenné rostliny, pěstované v asijských horách. Používá se nejen k čištění, ale skvělá je také pro jemnou exfoliaci pleti.

2. Levandule pro všechny typy pleti, včetně citlivé:

3. Arganový olej pro suchou a citlivou pleť:

4. Tymián pro smíšenou až mastnou pleť:

5. To není vše…

Vyzkoušejte také micelární vodu s pečující chrpou, která je vhodná pro všechny typy pleti, včetně citlivé a zbaví oči a tvář veškerých nečistot včetně make-upu.

Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete znalost Zásad ochrany soukromí Burda – BURDA Praha bude s Vašimi údaji pracovat zejména k zasílání newsletteru, nabídek a novinek. Odhlásit se můžete kdykoliv.
* povinná pole