Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

NISSAN MICRA: Dokonalé auto do města i mimo něj

Foto: Nissan/30.4.2019
Nissan Micra, oblíbený městský model japonské značky Nissan, je nyní na trhu v 5. generaci a aktuálně nabízí kompletně nové motory, technologie a výbavy, které z něj dělají toho pravého parťáka do každé situace.

V Evropě má Nissan Micra za sebou 34letou úspěšnou historii. Prodej vozu začal v roce 1983 a Micra se od té doby zařadila mezi nejuznávanější evropské modely. Zákazníci Micru milují a jsou modelu po celou tu dobu výjimečně věrní. Od zahájení prodeje se ho celosvětově prodalo 7 milionů kusů, ze kterých jen na Evropu připadá více než 3,5 milionu.

Micra v novém provedení sází na svěží a dynamický design, moderní interiér z kvalitních materiálů, inteligentní technologie a pokročilou bezpečnost.

Vůz oproti předchůdci narostl do šířky a do délky, snížena byla výška karoserie, což podrthuje sportovní linie vnějšího designu. Rozměry interiéru jej posouvají do středu segmentu městských vozů a zavazadlový prostor o objemu 300 litrů stačí i na víkendové výlety.

Po vzoru oblíbeného modelu Juke nabízí nový Nissan Micra široké možnosti personalizace exteriéru i interiéru, každý zákazník si tak může vytvořit svoji jedinečnou Micru.

Na nich budete trávit čas v prostorném a moderním interiéru plném nejnovějších tehnologií značky Nissan. Kromě nejnovější verze navigačního systému NissanConnect s podporou aplikací Apple Carplay a Android Auto Vám bude k dispozici celá škála asistenčních a bezpečnostních systémů, jako například Inteligentní sledování jízdního pruhu, Inteligentní nouzové brzdění, Rozpoznávání dopravních značek, sledování mrtvého úhlu nebo Inteligentní panoramatický kamerový systém. Standardem je poté 6 airbagů, systém pro uchycení dětských sedaček Isofix, světelné senzory, sledování tlaku v pneumatikách a asistent rozjezdu do kopce.

Kromě toho nabízí Micra na trhu stále unikátní audiosystém BOSE Personal se 6 reproduktory, z nichž jsou 2 umístěny v hlavové opěrce řidiče umožňující široké nastavení zvuku. Pokud jste hudební fanoušci, každou jízdu si zaručeně naplno užijete.

Nová Micra je aktuálně v nabídce v nabídce v 6 úrovních výbavy a se 4 verzemi benzinových motorů, což pomáhá oslovit co nejširší spektrum zákazníků.

Všechny motory mají objem 1.0 l a nabízí výkon od 71 do 117 koní, vyznačují se nízkou spotřebou paliva a nízkími emisemi CO2. Díky tomu všechny splňují nejnovější emisní normy. Jako novinka je nyní k dispozici také automatická převodovka CVT, a to ve spojení s motorem o výkonu 100 koní.

Kromě toho, že je každá verze „více Micra“ než kdy dříve, tak nabízí také propracovanější pohon a lepší reakce na všech typech vozovky a za všech jízdních podmínek.

Pro rok 2019 připravil Nissan pro Micru speciální edici N-Sport.
Tento speciální model podtrhuje sportovní charakter a atraktivní jízdní vlastnosti Micry a skrývá řadu velmi přitažlivých designových vylepšení, které mu pomáhají vystoupit z řady.

Za zmínku stojí prvky personalizace v karbonovém provedení, označení N-Sport, sedadla v kombinaci kůže a alcantary, bílé rámečky výdechů ventilace nebo speciální koberečky sladěné s designem sedadel.

Mezi volitelnou nadstandardní výbavu patří inteligentní panoramatický kamerový systém, multimediální systém New NissanConnect, audiosystém BOSE Personal, samočinná klimatizace a bezpečnostní výbava Safety Pack. Tato výbava zahrnuje technologie, jako je inteligentní nouzové brzdění s rozpoznáváním chodců, automatické přepínání dálkových světel, rozpoznávání dopravních značek a upozornění na opuštění jízdního pruhu.

Nový Nissan Micra N-Sport je k dispozici se třemi motory - 1,0l 100k motorem IG-T s manuální převodovkou a převodovkou Xtronic a 117k motorem DIG-T s manuální převodovkou v barvách červená Passion, pastelová bílá, šedá Gunmetal a černá Enigma.

Nissan Micra ve všech verzích je aktuálně dostupný u všech autorizovaných prodejců Nissan a startuje již na velmi atraktivních 266 300 Kč.

Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
MarieClaire logo
Close dialog icon

přejít na web

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete, že jste se seznámili se Zásadami ochrany soukromí Burda International CZ s.r.o.

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.

Reklama